Veliki Vlahović u nadoknadi spasio Juventus bruke i približio ekipu vrhu!

Sjajan meč sa reprezentativca Srbije koji je upisao i asistenciju!

Fudbaleri Juventusa teškom mukom su upisali pobedu na gostovanju Salernitani (2:1) u 19. kolu Serije A i tako se ponovo približili vodećem Interu!

Silovito je ušla Stara dama u utakmicu, već posle deset minuta torpedovala gol najgoreg tima lige. Redom su pokušavali Jildiz, Sambija i Mekeni, ali je golman Kostil pravio paradu za paradom.

Mirno je bilo u narednih pola sata, a onda je usledio šok u režiji Đulija Mađorea i asistenta Luma Čaune. Ništa tu nije mogao Vojčeh Ščesni, pa je Juve morao da juri zaostatak u nastavku.

Strelac gola je u 53. minutu isključen posle drugog žutog kartona i tada je posao crno-belih bio olakšan, ali samo na papiru. Dušan Vlahović je zamalo poravnao osam minuta kasnije, ali kada već to nije učinio asistencijom za Samuela Ilinga je najavio da će tim ići na preokret.

Napadao je Juve do samog kraja, čak u dva navrata i ugrozio poljskog golmana, a onda je usledio šok za sve na „Arekiju“.