Uspešan nastup najmlađih takmičara KK “Mladost” na turniru “Noć Šampiona”

STARA PAZOVA – Na ovogodišnjem turniru “Noć Šampiona”, održanom u subotu, 12. oktobra u Mladenovcu, Karate klub “Mladost” iz Nove Pazove izveo je selekciju najmlađih takmičara, među kojima je bilo i dece koja su prvi put nastupala.

Bronzane medalje u izvođenju kata osvojili su poletarci: Janja Stanić, Maša Vidović, Kalina Majkić, Strahinja Banjanin, Petar Rakinić, Vukašin Veljković i Mihajlo Veljković.

U disciplini sportske borbe zlato je osvojila Sofija Četnik u kategoriji nada do 39kg, kao i ekipa pionira u sastavu: Jovan Stanić, David Štrbac, Ilija Ranković i Mateja Čanji. David Štrbac je osvojio i srebro u konkurenciji pionira do 45kg, a u istoj kategoriji Ilija Ranković je osvojio bronzu. Bronzanu medalju osvojila je i Dunja Sekulić u kategoriji pionirki preko 40kg, kao i ekipa pionirki u sastavu: Ana Prusac, Dunja Stojanović i Dunja Sekulić.

Starije i iskusnije takmičare narednog vikenda očekuje nastup na velikom međunarodnom turniru “Trofej Srbije – Beogradski Pobednik”, a potom sledi Kup Vojvodine za mlađe kategorije u Inđiji, gde će KK “Mladost” tradicionalno nastupiti u punom sastavu.