,

Triatlonci Tamiša iz Pančeva uspešni na državnom prvenstvu u Požarevcu

PANČEVO – Pančevački triatlonci, članovi TK Tamiš, bili su uspešni na državnom prvenstvu Srbije u super sprint triatlonu, najkraćoj disciplini triatlona, koja se sastoji od 400 metara plivanja, 12 km vožnje bicikla i 2.5 km trčanja, a koje je održano 13. jula u Požarevcu.

TK Tamiš Pančevo je na ovom takmičenju predstavljalo 22 takmičara svih uzrasta a najznačajniji rezultat je postigao Bogdan Jelača koji je osvojio bronzanu medalju iza dvojca iz TriOgy Racing Tima, Ognjena Stojanovića i Vladimira Danka.
Osim njega zapažen nastup je imao i Marjan Lukić, koji je zauzeo peto mesto apsolutno.

I mlađi takmičari Triatlon kluba Tamiš su bili uspešni pa su tako medalje osvojili: