Tri medalje za plivače pančevačkog Dinama na Prvenstvu Srbije

PANČEVO – Troje plivača predstavljalo je Plivački klub Dinamo iz Pančeva na Prvenstvu Srbije na 5.000 metara održanom u Beogradu i svo troje osvojili su po medalju.

Na ovom Prvenstvu Srbije u organizaciji Plivačkog saveza Srbije plivale su se dve discipline, na 5.000 i 1.500 m.

Učestvovalo je 20 klubova i 54 takmičara. PK “Dinamo” iz Pančevo predstavljalo je troje plivača koji su plivali u disciplini 1.500 m kraul.

Gordana Gajić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji plivačica od 50-54 godine. Ovu trku isplivala je sa vremenom 24:36.81.

Ljudmila Medan osvojila je srebrnu medalju u kategoriji plivačica od 45-49 godina, a trku je završila sa vremenom 25:31.16.

U istoj kategoriji godišta plivao je i Slobodan Stančul, koji je trku završio na drugom mestom, sa vremenom 23:10.61.