„Svi ste mlohavi, nja, nja, nja, vraćaj se tamo i plivaj!“: Dejan Savić održao „ludi“ tajmaut, vikao na igrače

Selektor Srbije je izgubio živce zbog neubedljive partije svojih Delfina

Vaterpolisti Srbije igraju meč prvog kola na Svetskom prvenstvu u Budimpešti protiv SAD-a, gde je rezultat 8:7 posle prvog poluvremena. Nije zadovoljan Dejan Savić s onim što je video, a svoj bes je iskalio na jednom tajmautu.

Selektor Srbije je tražio tajm-aut na pet minuta do kraja druge četvrtine, nakon što je njegova ekipa primila gol, pa je sav bes koji mu se nataložio iskalio prema svojim pulenima.

– Koji vam je k… Šta ste mlohavi? Jel znate kako izgledate? Nja, nja, nja, nja, svi ste mlohavi. Vraćaj se tamo i hoću da vidim sve kako sad pravite sprintove, jel jasno?! – upitao je Dejan Savić, a igrači su se samo usaglasili s njim.