Subotica: Ubedljiva pobeda Bačke nad Sentom

fudbal-subotica
SUBOTICA – Fudbaleri Bačke postigli su čak 11 golova u pobedi nad Sentom. U meču koji je završen rezultatom 11:2 istakao se Dario Vojnić koji je postigao šest golova a svoj het trik postavio već u 18. minutu.

Na samom početku meča Senta je imala idealnu priliku za vodstvo. Domaći su imali brzi odgovor preko izuzetno raspoloženog Daria Vojnića koji je svoju seriju golova otvorio u 11. minutu nakon što je izdržao duel sa Živkovićem, te nadmudrio golmana Tomaševa. Samo minut kasnije postigao je novi gol, ovaj put glavom da bi treći pogodak za svoju ekipu postigao u 18. minutu. Celin je u 26. minutu smanjio prednost domaćih na 3:1. Dariu su se priključili iskusni Anđić i Mezei koji donose prednost Bačkoj od 5:1. U finišu prvog poluvremena Senta preko Živkovića smanjuje na 5:2.

Početkom drugog poluvremena Vojnić postiže nova dva gola te su domaći u 52. minutu imali visokih 7:2. Do kraja utakmice Vojnić je postigao svoj šesti gol zatim se dva puta u listu strelaca upisao Rajkovača da bi konačan rezultat postavio Nenadović u 81. minutu za 11:2.

Bačka 1901 – Senta 11:2 (5:2)

Strelci: Vojnić u 11., 12., 18., 49., 52., i 70.minutu, Rajkovača u 56. i 78. minutu, Mezei u 37., Anđić u 39. i Nenadović u 81. minutu (Bačka 1901), Celin u 26. i Živković u 42. minutu (Senta).

Bačka 1901: Ibraimović, Temunović (68. Pantelić), Mezei, Đurović (67. Nenadović), Kiš, Malenčić (57. Milidrag), Rajkovača, Šijačić, Milijašević, Anđić, Vojnić.

Senta: Tomašev, Vuletić, Bajtai, Dražić (35. Matić), Celin, Živković, Fodor, Kasaš, Savić (73. Đeri), Korać, Mijić (57. Todorović).