Subotica: Rukometaši Uba nadigrali Spartak u trećoj odlučujućoj finalnoj utakmici plej ofa

rukomet-spartak
SUBOTICA – Rukometaši  Spartaka izgubili su od Uba sa 31:28 u trećoj odlučujućoj utakmici finala plej ofa i time ostali bez plasmana u Arkus Super rukometnu ligu Srbije.

Treći meč ova dva rivala doneo je veliku borbu od samog početka. Poveo je Ub sa 3:1, da bi Spartak nakon dobre igre u odbrani postigao par brzih golova za rezultatski preokret od 4:6 u 11. minutu susreta. Nisu se predavali domaćini, uzvratili su istom merom i za sedam minuta preokrenuli na 9:6. Vratio se Spartak u igru, preko krilnih igrača Miskina i Radosavljevića poravnali su rezultat na 9:9 u 23. min. Nastavila se reztultatska klackalica. Poslednjih pet minuta prvog poluvremena domaćini su sada bili u seriji pa se na odmor otišlo sa rezultatom 14:11.

Pokušao je Spartak u nastavku susreta da se vrati u ritam. Stizali su protivnika a najbliži poravnanju bili su u 52. minutu kada je Radosavljević smanjio na 26:24. Meč je odlučen u narednih par minuta kada je junak susreta Panovski postigao tri gola u nizu za 29:24 u 57. minutu.

Na kraju utakmice Ubu je predat pehar pobednika liga.