logo transparend vojvodina uzivo

,

Subotica: Pobeda fudbalerki Spartaka na startu plej off-a

ŽFK Spartak
SUBOTICA – Fudbalerke Spartaka pobedile su Slogu sa 4:0 u prvom kolu plej ofa koji je odigran na Gradskom stadionu u Subotici ovog vikenda.

Nije se dugo čekalo na prvi gol, Subotičanke su povele već u 2. minutu iz penala koji je uspešno izvela Violeta Slović a dosuđen je nakon što je Živana Stupar oborena u kaznenom prostor. Kontrolisale su igru Subotičanke i u 23. minutu duplirale prednost, Živana Stupar je uposlila Saru Pavlović koja pogađa mrežu za 2:0.

Samo što je počelo drugo poluvreme, Spartak dolazi do novog gola. Ponovo je strelac bila Sara Pavlović za 3:0. Nakon ubedljivog vodstva domaćih opao je tempo igre, pokušale su gošće da ugroze gol protivnica, napravile nekoliko obećavajućih napada međutim odbrana Golubica je bila na visini zadatka. Konačan rezultat od 4:0 postavlja Živana Stupar u 88. minutu.

Fudbalerke Spartaka u drugom kolu plej ofa igraju protiv ekipe TSC u Kanjiži.