Subotica: Fudbalerke Spartaka ubedljive protiv Osijeka

ZFK Spartak - Osijek
SUBOTICA – Fudbalerke Spartaka ugostile su ekipu Osijeka i sa njima odigrale treću prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za nastavak prvenstva.

Nakon rezultatski izjednačenog prvog poluvreme Subotičanke su u nastavku bile znatno ofanzivnije i slavile sa 5:1.

Povele su gošće u 5. minutu auto golom Belovan. Spartak je zaigrao znatno angažovanije sa ciljem da što pre poravnaju rezultta. Isplatila im se ofanziva u poslednjim trenucima prvog poluvremena, kada je mrežu protivnica pogodila Tijana Filipović.

Nastavile su „golubice“ sa pritiskom i u nastavku utakmice. Rezultatski preokret donela je Nađa Uvalin u 66. minutu. Novi pogodak za Subotičanke postigla je Živana Stupar u 77. minutu. U ovom pripremnom meču istakla se Tijana Filipović, trostruki strelac,  koja je u finišu meča u 84. i 88. minutu postigla golove za konačnih 5:1.