Strahinja Pavlović debitovao za Milan u porazu od Parme, igrao i Jović

Srpski fudbaler Strahinja Pavlović debitovao je za Milan u porazu rezultatom 1:2 na gostovanju povratniku u Seriju A Parmi.

Denis Man je već u drugom minutu doveo Parmu u vođstvo posle dodavanja Emanuelea Valerija. Izjednačio je Kristijan Pulišić u 66. minutu, a Rafael Leao je bio asistent. Prvu pobedu Parmi u Seriji A posle tri ipo godine doneo je rezervista Mateo Kanćeljeri u 77. minutu posle asistencije Pontusa Almkvista.

Pavlović je odigrao ceo meč za Milan i dobio je žuti karton, a Luka Jović je šansu dobio u 86. minutu.

Milan posle dva odigrana kola ima samo bod na kontu, dok Parma ima četiri.

U drugom meču igranom u isto vreme Udineze je predvođen Florijanom Tovenon savladalo Lacio rezultatom 2:1. Toven je u petom minutu asistirao Lorencu Luki, a u 49. je postigao gol.