Stanković grlio Vlahovića i otkrio o čemu su razgovarali

Dobio je napadač Juventusa podršku

Ne ide Dušana Vlahovića u poslednje vreme u Seriji A kada su u pitanju golovi, što je pokazao i u nedeljnoj utakmici protiv Sampdorije u kojoj je njegov Juventus slavio sa 4:2!

Promašio je Vlahović penal, pogodio je i prečku u nadoknadi vremena i tako vezao svoj peti meč u startnoj postavi, u Seriji A, na kom nije tresao mrežu.

Da mu je lako – nije, ali je na kraju dobio podršku i od strane trenera Sampdorije Dejana Stankovića koji ga je grlo nakon meča.

Dušan je sjajan napadač. Prolazi kroz težak period. Pričao sam sa njim kao otac sa sinom. Štaviše, ima godina koliko i moj najstariji. Ne sme da odustane, vrhunski je napadač. U ovim godinama karijere mogu da prolete i mora da se drži na vrhunskom nivou. Pronaći će kontinuitet, probiće led – poručio je Stanković pred kamerama DAZN televizije.

Inače, na ovom meču strelac gola za Sampdoriju bio je i Filip Đuričić, dok je Filip Kostić upisao asistenciju za Juve.

Domaćin je poveo sa 2:0, Sampdorija je za dva minuta izjednačila, da bi Juventus posle jednog spornog gola Rabioa u 64. poveo sa 3:2. Vlahović je penal promašio pet minuta kasnije, a konačan rezultat postavio je Sule u 94.