„Srpski“ Torino ispustio pobedu! Posle 2:0 i crvenog kartona, sve je krenulo nizbrdo

Odigran meč 15. kola Serije A

Torino je propustio šansu da na tabeli Serije A prestigne Empoli. „Bikovi“ su u utakmici 15. kola italijanskog šampionata imali prednost od 2:0, ali je na kraju bilo 2:2.

Poveo je domaćin golom, Tomasa Pobeđe u desetom minutu, a samo pet minuta kasnije bilo je i 2:0 posle pogotka Marka Pjace. Od 32. minuta, Torino je igrao bez Vilfreda Singa koji je kao poslednji igrač odbrane napravio prekršaj za crveni karton. Odluka o isključenju je doneta posle konsultacije sa VAR sobom.

Samo dva minuta kasnije, posle kornera Simone Romanjoli je glavom poslao loptu u mrežu Vanje Milinković-Savića. Srpski golman još jednom je kapitulirao i 72. minutu, kada se u strelce upisao Andre la Mantija. I ovaj gol je postignut glavom.