Srbin ponovo strelac, Juventus živi od Dušanovih golova (VIDEO)

Naš centarfor postigao 22. gol u sezoni i kompletirao preokret svog tima u gostima kod Kaljarija

Nema dileme, Dušan Vlahović je spasilac Juventusa. U to smo se još jednom uverili.

Prednost domaćinu doneo je Žoao Pedro sjajnim golom u 10. minutu i sve do poslednjih trenutak prvog poluvremena na semaforu je pisalo 1:0. Tada je Matijs de Liht uspeo da probije bedem Kaljarija i izjednači.

Čitavih pola sata domaći su se uspešno branili u nastavku meča, ali je onda na scenu stupio Vlahović. Dobio je dobru loptu u prostor od Dibale, izdržao duel sa defanzivcem Kaljarija i pogodio za 2:1.

Velika tri boda putuju sa fudbalerima Juventusa u Torino, a san o Ligi šampiona naredne godine i dalje je živ zahvaljujući našem napadaču, kome je ovo bio 22. gol u sezoni. Zanimljivo da je prva dva u Italiji dao upravo Kaljariju.