Srbija ubedljivo poražena od Mađara: Delfini četvrti u grupi B

Vaterpolo reprezentacija Srbije odigrala je poslednji meč grupne faze protiv reprezentacije Mađarske, a pobednik ovog meča bili su naši rivali rezultatom 17:13

Meč je počeo veoma sporo, timovi su napadali prvih par minuta, međutim odbrane su bile jače, golmani su radili strašan posao.

Međutim, Srbija je krenula dobro, dva vezana pogotka su nam dala ranu prednost.

To nije bilo dugog daha, pa su Mađari vezali 4 gola, što je odmah vratilo Mađare u igru.

Igralo se u naletima, a na poluvremenu Srbija je primila pogodak preko celog terena i tako umesto jednim golom zaostatka, na pauzu otišla sa dva gola razlike.

Drugo poluvreme je već bila druga priča, Delfini su bili dosta neubedljivi, nisu uspevali da priđu.

Jednim delom poslednje četvrtine postojala je nada, međutim, to je bilo kratkog daha, pošto smo stali na četiri poena zastatka.

Na kraju će Srbija biti četvrtoplasirana, a Mađari trećeplasirani u našoj grupi B, pa sada čekamo rivala iz grupe A, prvoplasirani tim.

Potencijalni rivali mogu da budu ili Hrvatska ili Italija, čeka se ishod narednih mečeva.