SMS i drugovi bez sreće protiv Juventusa! „Stara dama“ sa penala odnela tri boda iz Rima

„Bjankoneri“ savladali Lacio golovima Bonućija sa bele tačke

Fudbaleri Juventusa savladali su ekipu Lacija u Rimu 2:0 u 13. kolu italijanske Serije A.

Vodeći gol postigao je Leandro Bonući u 23. minutu sa jedanaesterca. Danilo Kataldi je bio neoprezan u svom šesnaestercu i napravio je prekršaj nad Alvarom Moratom, a sudija Marko Di Belo pokazao je na belu tačku. Štoper je preuzeo odgovornost i savladao Pepea Reinu.

Drugi pogodak se dogodio u 83. minutu, ponovo sa bele tačke. Federiko Kijeza je išao u napad kada je Reina izašao za gola i krenuo na loptu. Kijeza je stigao pre njega i krenuo ka golu, kada se Reina vratio i sa leđa oborio napadača Juventusa. Odgovornost je ponovo preuzeo Bonući i još jednom savladao španskog čuvara mreže bez mnogo problema.