Šantić upisao prvu pobedu

SOMBOR – U prvim mečevima sedmog kola Međuopštinske lige Sombor – prvi razred domaće ekipe ostvarile su pobede.

Somborski predstavnici bili su uspešni. Ekipa Šantića slavila je golovima Pešuta i Kosanovića u samom finišu meča nad ekipom „Mladosti“ iz Kruščića. Šantićani su tako stigli do prve prvenstvene pobede. Da podsetimo, nakon dva startna remija, vezali su četiri poraza, tako da im je ovaj meč bio za vađenje.
„Jedinstvo“ iz Stanišića teškom mukom je stiglo do nova tri boda. Domaćin je pogotkom u dubokoj nadoknadi vremena slavio nad „Terekvešem“ iz Svilojeve. Pobedonosni pogodak postigao je rezervista Nikola Barabatić u osmom minutu nadoknade vremena.
U odžačkom opštinskom derbiju viđeno je sedam golova. Odluka o pobedniku pala je u drugom delu meča. Domaćini su u 51. minutu imali prednost (3:1) od dva gola. Odžačani su golovima Poše (71) i Stankovića (74) izjednačili. Konačan rezultat utakmice i pobedu ekipe iz Bačkog Gračaca obezbedio je Danijel Krnatić devet minuta pre isteka regularnog dela.