Rukometašice „Srem Santa” poražene na svom terenu od Mladog Radnika

SREMSKA MITROVICA – Domaće rukometašice ušle su u ovu utakmicu kao favoriti ali su na terenu savladale same sebe, utisak je publike.

Prvo poluvreme obeležila je izjednačena igra sa malo postignutih pogodaka. Kada su gledaoci očekivali daleko bolju igru Sremica u drugom poluvremenu doživeli su veliko razočaranje.

Izuzetno bleda i neorganizovana igra domaćih rukometašica i neverovatna neefikasnost u napadima doprinela je ovom porazu.

Sam podatak da je ekipa Srem Santa u drugom poluvremenu postigla „samo” šest pogodaka pokazuje stanje na terenu tako da gostujuća ekipa zasluženo odnosi bodove.

ŽRK „Srem Santa” – RK „Mladi radnik” Radinac 17:21 (11:10) Prvenstvena utakmica trećeg kola Super B ženske rukometne lige Srbije. Sudijski par – Maričić Nikola iz Kragujevca i Vranić Čedo iz Čačka. Kontrolor – Nikolić Vidoje iz Loznice.

ŽRK „Srem Santa” u sastavu: Špoljarić MIlica, Špoljarić Marina-2, Srdanović Marina, Pavlović Anđela, Karalić Sofija, Mitrić Marija-2, Dragović Nataša, Ožegović AQnđela-2, Radulović Nataša-8, Durać Anja, Đuričin Nikolina-3, Mijailović Andrea, Vasiljević Jana, Dragojlović Ana, Arsenijević Jelena, Vujin Mihaila.

Treneri – Kojović Saša i Drča Dušan.

RK „Mladi radnik” u sastavu: Mitrović Slađana, Tasić Dunja-3, Stojković Anđela, Filipović Marta-1, Pekip Marija, Ninić MIlica-4, Petrović Ksenija-1, Filipović Anđela-1, Janković Lena-1, Stojanović Nikolina-4, Anđelović Teodora, Šefik Elena, Manojlović Teodora, Stojanović Anđelka-6,.

Treneri – Adamović Aleksandar i Adamović Aleksandar

Za najboljeg igrača utakmice proglašena je Mitrović Slađana, golman gostujuće ekipe.