Rukometaši Apatina i dalje bez bodova

APATIN – Rukometaši Apatina doživeli su i četvrti prvenstveni poraz u šampionatu Prve lige Vojvodine.

Bolji od njih proteklog vikenda bili su igrači „Hercegovine“ iz Sečnja sa 31:25. Domaći su vodili tokom većeg dela prvog poluvremena, u dva navrata i po pet golova razlike. Ipak, gosti su do odmora uspeli da anuliraju veliki zaostatak (14:14). Drugo poluvreme su otvorili pogotkom kapitena Milojevića za vođstvo 14:15. Držali su se gosti sve do 40. minuta. Usledila je petominutna serija domaćina od 5:0 za vođstvo 22:18. To je ujedno bio i ključni momenat meča, nakon kojeg gosti nisu uspeli da se vrate. U gostujućem timu istakli su se Čedomir Milojević i Miloš Braun sa po sedam pogodaka. Nakon ovog kola Apatin je na pretposlednjem mestu bez bodova. U narednom kolu Apatin će ugostiti prvoplasirani sastav novosadske „Slavije“. Ovaj meč na programu je u nedelju, 20. oktobra od 15 časova. Duel sude Milica Antić i Danijela Kovačević, delegat je Milan Repija.