Rolerkoster poluvreme za Brđane: Poveli, pa videli „evropski fudbal“, Badamosijeva greška potopila Čuku

Ekipa sa Banovog brda nije znala šta ju je snašlo posle prvobitnog gola

Fudbaleri Čukaričkog igraju revanš meč trećeg kola kvalifikacija protiv Tventea, gde ekipa iz Holandije ima prednost od 3:1 iz prvog meča. Brđani su uspeli da povedu u ranoj fazi meča, ali ta radost nije dugo potrajala, te se i istoprila do 45. minuta.

Kraj poluvremena je ostavio određenu gorčinu u ustima fudbalera Čukaričkog. Poveli su već u ranoj fazi meča preko Luke Adžića i mnogi su pomislili da će ekipa iz Beograda uspeti da napravi potencijalno iznenađenje, no, Tvente je ipak pokazao da je u ovom trenutku znatno moćniji tim.

Adžić je dao gol posle prelepe akcije Čukaričkog, nekadašnje dete Crvene zvezde dobilo je pravovremenu loptu, ostao je sam, oči u oči sa Larsom Unerštalom i poslao je loptu kroz njegove noge.

Međutim, ta radost trajala je i manje od 10 minuta, kada je napadačk Čuke, Badamosi, napravio ogromnu grešku. Dosuđen je faul za Tvente s leve strane, poslata je lopta u šesnaesterac i kad se pomislilo da će napadač iz Gambije loptu poslati daleko od gola, on ju je promašio i namestio je Properu za poravnanje rezultata.

Ipak, ni to nije bilo sve od ekipe Tventea. Kada se činilo da su se ekipe primilie, Flap je postigao i još jedan gol, te i zvanično „potopio“ Čukarički.