Referendum: Glasačka mesta u opštini Kovačica

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

KOVAČICA – Građani Republike Srbije će u nedelju, 16. januara na referendumu moći da se izjasne povodom referendumskog pitanja Da li ste za utvrđivanje akta o promeni ustava Republike Srbije? Ponuđeni odgovori su DA i NE.

Građani opštine Kovačica moći će da glasaju na 21 biračkom mestu, a sva biračka mesta biće otvorena od 07 do 20 časova. Za glasanje nije potrebno poneti poziv za glasanje, već samo ličnu kartu i pasoš.

Na dan referenduma, sledeća BIRAČKA MESTA će biti otvorena:

1. OŠ “MOŠA PIJADE” DEBELjAČA, SERVO MIHALjA BR. 32
– Borisa Kidriča 5-85 i 2-86, Žarka Zrenjanina 65-113 i 0-70, Železnička, Ive Lole Ribara 1-43 i 0-68, JNA 58B-95 i 74-100, Lenjinova 53-85 i 52-90, Maksima Gorkog 1-85 i 0-86, Nemet Petera 73-121 i 72-104A, Panonska, Pap Pala 61-79 i 72-90A, Petefi Šandora 71-93 i 88-104, Proleterska 1-47 i 2-58, Rakoci Ferenca 1-41C i 2-66A, Svetozara Markovića i Servo Mihalja 62-72

2. OŠ “MOŠA PIJADE” DEBELjAČA, SERVO MIHALjA BR. 32
– 4. oktobra 2-34, Borisa Kidriča 90-118, Doža Đerđa 31-91 i 34-92, Đure Đakovića 35-97 i 26-86, Ive Lole Ribara 41-61 i 50-90A, Jožef Atile 39A-117 i 40-78, Karla Marksa 35-83 i 44-104, Lenjinova 35-67, Maksima Gorkog 87-133 i 88-138, Moše Pijade 32-98, Proleterska 51-95 i 66-108, Rakoci Ferenca 41D-87 i 70-126, Servo Mihalja 37-89 i 44-80 i Trg Maršala Tita

3. OŠ “MOŠA PIJADE” DEBELjAČA, SERVO MIHALjA BR. 32
– 4. oktobra 1-29, Vinogradska, Žarka Zrenjanina 3-63, JNA 3-65 i 2-72, Karla Marksa 1-33 i 2-48, Kiš Ferenca, Lenjinova 30-66, Nemet Petera 1-71A i 2-70, Pap Pala 1-59 i 4-70, Petefi Šandora 1-69 i 2-84, Save Kovačevića 1-45A i 4-48, Tančić Mihalja 2-36, Fridriha Engelsa i Fudbalsko igralište

4. OŠ “MOŠA PIJADE” DEBELjAČA, SERVO MIHALjA BR. 32
– Adi Endrea, Doža Đerđa 1-29 i 2-32A, Đure Đakovića 1-29 i 2-30, Jožef Atile 1-39 i 2-38, Lenjinova 1-33 i 2-28A, Moše Pijade 0-39, Save Kovačevića 47A-95 i 50-106, Servo Mihalja 1-33 i 2-36 i Tančić Mihalja 1-25 i 40-78

5. OŠ “MLADA POKOLjENjA” KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33
– VII vojvođanske udarne brigade, Blok 33, Železnička, Janka Čmelika, Mihajla Pupina, Nalepkova, Partizanska, Prvomajska, Hurbanova, Čaplovičova, Šafarikova i Šturova

6. OŠ “MLADA POKOLjENjA” KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33
– XIV vojvođanske udarne brigade, Dr Janka Bulika, Žarka Zrenjanina, JNA i Maršala Tita

7. OŠ “MLADA POKOLjENjA” KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33
– Bratstva i jedinstva, Vinogradska, Ive Lole Ribara, Kratka, Masarikova, Svetozara Miletića i Hviezdoslavova

8. OŠ “MLADA POKOLjENjA” KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33
– Veljka Đuričina, Ive Andrića, Jana Jonaša, Janošikova, Nikole Tesle, Padinska, Patrisa Lumumbe i Proleterska

9. OŠ “MLADA POKOLjENjA” KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33
– Jana Čajaka, Janka Bartoša, Martina Kukučina, Mihajla Tomana, Mihala Babinke, Sladkovičova i Tatranska

10. OŠ „MIHAJLO PUPIN“ IDVOR, MIHAJLA PUPINA BR. 60
– Branka Radičevića, Vlade Ivanova, Vuka Karadžića, Žarka Zrenjanina, Ive Lole Ribara, Jaše Tomića, Mihajla Pupina, Paje Šuvaka, Partizanska, Save Kovačevića i Svetozara Miletića

11. OŠ “MARŠAL TITO” PADINA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 22
– 7. jula, Alberta Martiša, Boška Palkovljevića Pinkija, Vojvođanskih brigada, Đure Jakšića, Edvarda Kardelja, Janošikova, JNA, Martina Havrana, Olge Petrov, Partizanska, Sonje Marinković, Horna dolina i Šafarikova

12. OŠ “MARŠAL TITO” PADINA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 22
– Branka Radičevića, Bratstva i jedinstva, Braće Jesenski, Ive Andrića, Ive Lole Ribara, Jana Kolara, Lenjinova, Martina Kukučina, Mihala Babinke, Novo naselje, Prvomajska, Proleterska, Radnička, Save Kovačevića i Sutjeska

13. OŠ “MARŠAL TITO” PADINA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 22
– 29. novembra, Boška Buhe, Veljka Vlahovića, Vuka Karadžića, Dolna dolina, Dr Halubeka, Žarka Zrenjanina, Zeleni Venac, Janka Čmelika, Karla Marksa, Maršala Tita, Mihajla Pupina, Nikole Tesle, Sportska i Tatranska

14. OŠ “MARŠAL TITO” PADINA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 22
– 2. oktobra, Andreja Sladkoviča, Vojvođanska, Jana Čajaka, Janka Kralja, Ljudevita Štura, Masarikova, Moše Pijade, Omladinska, Trg oslobođenja i Hviezdoslavova

15. OŠ “SVETI GEORGIJE” PUTNIKOVO, STANKOVA BR. 27
– Bosanska, Davidova i Stankova

16. OŠ “LUKRECIJA ANKUCIĆ” SAMOŠ, MARŠALA TITA BR. 25
– Beogradska, Vojvođanska, Vuka Karadžića, Đure Jakšića, Žarka Zrenjanina, Ive Lole Ribara, JNA, Maršala Tita, Mihajla Pupina, Proleterska, Svetozara Markovića i Sonje Marinković

17. OŠ “SVETI GEORGIJE” UZDIN, MARŠALA TITA BR. 143
– Žarka Zrenjanina, Joce Mirća 23-163 i 20-160, Maršala Tita i Todora Vladimireskua

18. OŠ “SVETI GEORGIJE” UZDIN, MARŠALA TITA BR. 143
– 29. novembra, Avrama Jankua, Ive Lole Ribara, JNA, Joce Mirća 24-158, Koriolan Doban, Mihaja Emineskua, Proleterska, Trg oslobođenja i Šumska

19. OŠ “SAVA ŽEBELjAN” CREPAJA, MARŠALA TITA BR. 8
– 4. oktobra, 7. jula, Beogradska, Bratstva i jedinstva, Đure Jakšića, Železnička, Zmaj Jovina, Mlinska, Omladinska, Prvomajska, Sime Racića, Slavoljuba Njagulja i Steve Grubanova

20. OŠ “SAVA ŽEBELjAN” CREPAJA, MARŠALA TITA BR. 8
– 27. marta, Branka Novakova, Varova, Vojvođanska, Vuka Karadžića, Žarka Zrenjanina, Ive Lole Ribara, JNA, Mite Živkova, Radnička, Save Žebeljana i Svetozara Markovića

21. OŠ “SAVA ŽEBELjAN” CREPAJA, MARŠALA TITA BR. 8
– 29. novembra, Maksima Gorkog, Maršala Tita, Partizanska, Proleterska, Prolećna, Save Kovačevića, Stražara, Trg oslobođenja, Heroja Raše i Školsko sokače

Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.

Tagovi:

Pročitajte još: