Referendum: Glasačka mesta na teritoriji Opštine Plandište

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

PLANDIŠTE – Građani Opštine Plandište, u nedelju 16. januara,  svoje biračko pravo mogu da ostvare na 23 biračka mesta. Ukupno 8.802 birača koji su evidentirani u Izvodu iz biračkog spiska imaju pravo glasa na republičkom referendumu.

Biračka mesta će biti otvorena od 07 časova do 20 časova.

1. DOM KULTURE BANATSKI SOKOLAC, ŠKOLSKA BR. 16
– Branislava Nušića, Velebitska, Vuka Karadžića, Gavrila Principa, Grobljanska, Dobrovoljačka, Đurđa Smederevca, Kosovska, Luke Agbabe, Nova, Pašnjačka, Svetozara Markovića i Školska

2. MESNA KANCELARIJA BARICE, MARŠALA TITA BR. 44
– Drugi oktobar, Maršala Tita, Pašnjak, Pašnjačka i Petru Albu

3. MESNA ZAJEDNICA VELIKA GREDA, MARŠALA TITA BR. 114
– Maršala Tita 1-159 i 2-106a, Prešernova i Školska

4. ČITAONICA VELIKA GREDA, MARŠALA TITA BR. 114
– 1. oktobar, Vojvode Mišića, Vojvode Stepe, Vuka Karadžića, Jovice Tepavca, Kajmakčalanska, Krfska, Maršala Tita 161-279 i 108-176, Nikole Tesle, Nova, Petefi Šandora i Solunska

5. LOVAČKI DOM VELIKI GAJ, DOSITEJA OBRADOVIĆA BR. 34
– Balkanska, Banatska, Dositeja Obradovića, Đure Jakšića, Marka Kraljevića, Pašnjačka, Sterijina i Užička

6. MESNA ZAJEDNICA DUŽINE, BRATSTVA JEDINSTVA BR. 34
– Bratstva jedinstva, Dobrovoljačka, Krajiška, Makedonska i Prešernova

7. MESNA ZAJEDNICA JERMENOVCI, MARŠALA TITA BR. 64
– Bratstva jedinstva, Vojvođanska, Doža Đerđa, Dunav-Tisa-Dunav, Liptaj pustara, Petra Drapšina, Svetozara Markovića i Orcijeva

8. LOVAČKI DOM JERMENOVCI, PETRA DRAPŠINA BR. 3
– Kolonija, Maršala Tita, Nove zemlje i Petefi Šandora

9. DOM KULTURE KUPINIK, VUKA KARADžIĆA BR. 3
– Banatska, Bratstva jedinstva, Vuka Karadžića, Drvarska, Kozaračka, Kordunska, Kosovska, Moše Pijade i Sutjeska

10. OŠ “DOSITEJ OBRADOVIĆ” MARGITA, ANKUCIĆ LUKRECIJE BR. 64
– Ankucić Lukrecije, Bratstva jedinstva 2-136, Partizanski red, Salaš i Čuvarnica

11. MESNA KANCELARIJA MARGITA, BRATSTVA JEDINSTVA BR. 60
– Bratstva jedinstva 1-145, Vuka Karadžića, Maršala Tita, Petefi Šandora, Proleterska i Saše Jorgovana

12. DOM KULTURE MARKOVIĆEVO, BEGEJSKA BR. 20
– Begejska, Bratstva jedinstva i Kordunska

13. OŠ “JOVAN STERIJA POPOVIĆ” MILETIĆEVO, TRG SVETOZARA MILETIĆA BB
– Bosanska, Gavrila Principa, Glavna, Drvarska, Kajmakčalanska, Krajiška, Solunska, Trg Svetozara Miletića i Svetozara Miletića

14. USLUŽNI CENTAR PLANDIŠTE, VOJVODE PUTNIKA BR. 38
– Vojvode Putnika 1-41, Vojvođanska 1-15 i 2-16, Gredska 1-29 i 2-28, Đure Jakšića 1-11a i 2-12, Kod Banatplasta, Nikole Tesle 1v, 1ž i 2-12, Prvomajska 1a, 1ž, 4a i 2-12, Sinđelićeva 2-22l i Hajduk Veljka 2-16a

15. OŠ “DOSITEJ OBRADOVIĆ” PLANDIŠTE, VOJVODE PUTNIKA BR. 60
– Vojvode Putnika 2-38, Železnička stanica, Zmaj Jovina 1-19 i 2-14, Ilindenska 0 i 1-31 i 2a-30, Pašnjačka o i 1-10, Sinđelićeva 1-41 i 24-64 i Hajdyk Veljka 18-46

16. DOM KULTURE – DISKOTEKA PLANDIŠTE, VOJVODE PUTNIKA BR. 58
– Vojvode Putnika 43-61, Vojvođanska 17-47 i 18-44a, Đure Jakšića 13-27 i 14-26, Nikole Tesle 1-9 i 14-26a, Prvomajska 14-24 i Hajduk Veljka 1-13v

17. DOM KULTURE – DISKOTEKA PLANDIŠTE, VOJVODE PUTNIKA BR. 58
– Vojvode Putnika 63-67 i 42-44, Ilindenska 33-65 i 32-62, Karađorđeva 9a, 17-41 i 26-46, Obilićeva 22-44, Pašnjačka 11-29 i Hajduk Veljka 15-39

18. OŠ “DOSITEJ OBRADOVIĆ” PLANDIŠTE, VOJVODE PUTNIKA BR. 60
– Vojvode Putnika 69-81, Vojvođanska 49-87 i 52-118, Karađorđeva 2-20, Miloša Crnjanskog 1-65, Obilićeva 1-19b i 2-20a, Prvomajska 1-43 i 28-64 i U Mlekari

19. OŠ “DOSITEJ OBRADOVIĆ” PLANDIŠTE, VOJVODE PUTNIKA BR. 60
– Vuka Karadžića 3-55, Gavrila Principa 3-11, Jovana Cvijića 1-9 i 2-10, Karađorđeva 1-13, Miloša Crnjanskog 2-34, Miroslava Antića 3-49 i 2-36, Mihajla Pupina 1-27 i 2-12c, Sterijina 1-17 i 2-28, Čuvarnica pumpa i Šumadijska 1-37 i 2-30

20. DOM KULTURE – BIOSKOP PLANDIŠTE, VOJVODE PUTNIKA BR. 58
– Vojvode Putnika 66-76, Vuka Karadžića 2-26, Ilindenska 61-95 i 64-102a, Mihajla Pupina 25-51 i 14-42, Njegoševa, Obilićeva 5-43, Omladinska, Pašnjačka 30-39, Plandište-Laudovac, Svetozara Miletića i Nikole Pašića

21. MESNA ZAJEDNICA STARI LEC, ŽELEZNIČKA BR. 23
– 30. septembar, Vojvode Mišića, Vojvođanska, Železnička, Železnička stanica, Jagodić, Kajmakčalanska, Kapetanovo, Kozaračka, Nova, Novo naselje, Petefi Šandora, Sutjeska, Hajduk Veljka i Crpna pumpa

22. MESNA ZAJEDNICA HAJDUČICA, JANKA ČMELIKA BR. 33
– Bratstva jedinstva, Gavrila Principa, Makedonska 29 i 30-34, Masarikova, Svetozara Miletića 17-19 i 16-20/B i Slovačka 11-15 i 8-12

23. OŠ “JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ” HAJDUČICA, VALENTOVA BR. 3
– Valentova, Vojvođanska, Dobrovoljačka, Ekonomija, Železnička, Janka Čmelika, Kajmakčalanska, Makedonska 1-27 i 4-26, Pašnjak PDP, Pumpa DTD, Svetozara Miletića 1-15 i 6-14, Slovačka 3-7 i 2-6 i Školska

Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.

Tagovi:

Pročitajte još: