Referendum: Glasačka mesta na teritoriji Opštine Pećinci

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

PEĆINCI – Za glasanje na republičkom referendumu, raspisanom za 16.01.2022. godine, određuje se 30 glasačkih mesta na teritoriji Opštine Pećinci i to:

MESNA KANCELARIJA AŠANJA, KARAĐORĐEVA BR. 4 Balkanska, Dobrovoljačka, Žeravicina, Ive Lole Ribara, Karađorđeva, Marinkova, Nenadovićeva, Partizanska, Proletersko naselje i Sremska

OSNOVNA ŠKOLA AŠANJA, KARAĐORĐEVA BR. 6 Vojvođanska, Gvozdenova, Janka Čmelika, Kamenova i Munjina

LOVAČKI DOM BRESTAČ, LAZARA NEDELJKOVIĆA BR. 1 Lazara Krompića, Lazara Nedeljkovića i Čelikova

OSNOVNA ŠKOLA BRESTAČ, STEVANA STOJAKOVIĆA BR. 2 Jagodina, Petra Đuričića i Stevana Stojakovića

MESNA ZAJEDNICA DEČ, IVANA PETROVIĆA BR. 3 Braće Nešković 7-59, Braće Savić, Vojvođanska, Dobanovačka, Zmaj Jovina, Momira Kovačevića, Nikole Tesle, Palih boraca, Proleterska, Sremska, Stevana Žutića i Široka bara

OSNOVNA ŠKOLA DEČ, BRAĆE NEŠKOVIĆ BR. 2 Aleksandra Jankovića, Braće Nešković 1-5, 61-143 i 2-134, Braće Nešković I stambeni blok, Braće Nešković-Novo naselje, Vinogradska I deo, Vinogradska II deo, Vinogradska III deo, Duška Josimovića-Uče, Ivana Petrovića, Kerek, Marka Petrovića, Nušićeva, Partizanska, Put za Karlovčić, Cvijićeva i Šimanovačka

OSNOVNA ŠKOLA DONJI TOVARNIK, JOŽEFA MARČEKA DRAGUTINA BR. 2 Braće Šovljanski, Zaselak prvi, Joževa Marčeka Dragutina i Mila Kojića 2-56

LOVAČKI DOM DONJI TOVARNIK, MILORADA ZORKIĆA BR. 2 Mila Kojića 5-53 i Milorada Zorkića

LOVAČKI DOM KARLOVČIĆ, BELI VETAR BR. 4 Gornjanska 35-135 i 2-118, Zaselak, Janković sokak, Paćanovačka i Sremska

PROSTORIJE U ZGRADI OPŠTINE PEĆINCI KARLOVČIĆ, PAĆANOVAČKA BR. 4 Beli Vetar, Gornjanska 1-33 i Špajanska

OSNOVNA ŠKOLA KUPINOVO, MARŠALA TITA BR. 1 Grobljanska, Đorđa Markovića, Žike Maričića i Nova

ŠUMSKA UPRAVA KUPINOVO, BRANKA MADŽAREVIĆA BR. 34 Branka Madžarevića, Maršala Tita i Savska

MESNA KANCELARIJA KUPINOVO, ĐORĐA MARKOVIĆA BR. 2 Igračka, Oračka, Cvete Jovanović i Šište

OSNOVNA ŠKOLA OBREŽ, MARŠALA TITA BR. 1 Baštenska, Gajića Topola, Ive Lole Ribara, Mali Sokak i Maršala Tita

MESNA KANCELARIJA OBREŽ, IVE LOLE RIBARA BR. 1 Boška Novakovića, Grobljanska, Milenka Verkića Neše, Neše Verkića, Obedska, Paje Radosavljevića, Proleterska i Savska

DOM KULTURE OGAR, PARTIZANSKA BR. 1 Dušana Jerkovića, Partizanska i Školska

OSNOVNA ŠKOLA OGAR, ŠKOLSKA BR. 3 Aksentija Stojšića, Nova ulica i Šumska

LOVAČKI DOM PEĆINCI, BRAĆE VIDAKOVIĆ BR. 1 6. vojvođanske brigade, Braće Vidaković 1-35, Vinogradarska, Jove Neguševića, Novo naselje, Patrijarha Pavla, Sremska, Slobodana Bajića 7 i 4-8, Fruškogorska i Hlebova

OSNOVNA ŠKOLA PEĆINCI, ŠKOLSKA BR. 8 Braće Krstić, Brdareva, Ive Andrića, Miloša Obilića, Nikole Tesle, Oračko polje, Prhovačka, Slobodana Bajića 1-5, 2, 9-145 i 12-144, Suvača i Školska

KULTURNI CENTAR PEĆINCI, SLOBODANA BAJIĆA BR. 1 Branka Jovičića-Baje, Branka Radičevića, Borisa Nikolića, Braće Vidaković 37-131 i 2-126, Braće Marković, Vodovodna, Žrtava fašizma, Lenjinova, Nema ulice, Posavskog odreda i Proleterska

MALA SALA POPINCI, FRUŠKOGORSKA BR. 2 Lenjinova, Stevana Kovačevića i Fruškogorska

OSNOVNA ŠKOLA POPINCI, JNA BR. 3 JNA i Maršala Tita

OSNOVNA ŠKOLA PRHOVO, SREMSKA BR. 2 Vojvođanska, Grobljanska, Ive Lole Ribara, Mali šorić, Nema ulice, Novosadska, Sremska i Šimanovačka

OSNOVNA ŠKOLA SIBAČ, MARŠALA TITA BR. 2 Vuka Karadžića, Koste Nađa, Maršala Tita i Svetozara Miletića

OSNOVNA ŠKOLA SREMSKI MIHALJEVCI, ŠIMANOVAČKA BR. 2 Grobljanska, Zaselak, Kanalska, Popinačka, Prhovačka i Šimanovačka

MESNA KANCELARIJA SUBOTIŠTE, KAMENOVA BR. 28 Zaselak prvi, Ive Lole Ribara, Kamenova 65-87 i 44-98, Nema ulice i Sremska

OSNOVNA ŠKOLA SUBOTIŠTE, PARTIZANSKA BR. 13 Zaselak drugi, Kamenova 1-63 i 2-42, Partizanska i Radna zona 1

MESNA KANCELARIJA ŠIMANOVCI, PRHOVAČKA BR. 2 7. jula, Vikend naselje, Grobljanska, Dobrodolska, Igora Živanovića, Jovana Jovanovića Zmaja, Mandić sokak, Mandić Đorđa-Đokice, Maršala Tita, Mike Antića, Milana Ćirkovića, Mihaljevačka, Prečistač otpadnih voda Šimanovci, Prhovačka, Svetozara Miletića, Trg Svetog Nikolaja i Školska

DOM KULTURE ŠIMANOVCI, TRG SVETOG NIKOLAJA BR. 7 8. marta, Vojvode Vuka, Golubinačka, Zmaj Ognjena Vuka, Krnješevačka, Patrijarha Pavla, Prvomajska, Radnička, Svetogorska, Svetosavska i Cara Lazara

OSNOVNA ŠKOLA ŠIMANOVCI, TRG SVETOG NIKOLAJA BR. 18 Brane Crnčevića, Braće Zagorac, Vojvode Mišića, Vuka Karadžića, Grujić sokak, Dečka, Dositejeva, Industrijski park Beograd, Kapetana Svetislava Krstića, Katanić sokak, Kosovska, Miloša Obilića, Mihajla Pupina, Negovana Ljubinkovića, Nikole Tesle, Novo naselje, Obradović sokak, Topčiderska, Filipa Višnjića i Hilandarska

Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.

Tagovi:

Pročitajte još: