Referendum: Glasačka mesta na teritoriji Opštine Bačka Topola

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bačka Topola

BAČKA TOPOLA – Za glasanje na republičkom referendumu, raspisanom za 16. januar 2022. godine, određuje se 49 glasačkih mesta na teritoriji Opštine Bačka Topola i to:

1. ZGRADA “NOVI BAMBI”, BAČKA TOPOLA, SENĆANSKI PUT BB

Ane Frank, Bačkopalanačka, Vašingtonska, Kizur Ištvana, Skadarska i Čantavirski put 1-79 i 2-78

2. ZGRADA “NOVI BAMBI”, BAČKA TOPOLA, SENĆANSKI PUT BB

Bartok Bele, Vojvođanskih brigada, Žaki Jožefa, Žikice Jovanovića Španca, Kiš Ferenca, Majevička, Mihajla Pupina, Radnička, Salaši-Senćanski put i Senćanski put

3. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “PROLETER”, BAČKA TOPOLA, NERETVANSKA BR. 2

Beogradska, Boška Buhe, Bratstva, Vase Pelagića, Glavna 109-133 i 94-102, Dravska, Durmitorska, Edvarda Kardelja, Željeznička, Zanatlijska, Zrinjska, Industrijska, Matije Gubca, Mlinska, Neretvanska i Proleterska

4. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “BALKAN, BAČKA TOPOLA, GLAVNA BR. 91

Atila, Varga Ištvana, Vinogradska, Goce Delčeva, Jokai Mora, Kratka, Ljubljanska, Matije Korvina, Ohridska, Partizanska, Sonje Marinković, Splitska, Sremska i Hajduk Veljka

5. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “ČAKI LAJOŠ”, BAČKA TOPOLA, LENjINOVA BR. 44

9. maja, Virag Balaža, Dalmatinska, Kosačka, Paje Jovanovića, Petra Kočića, Salaši-Vinogradi, Svetog Stefana, Timočka, Ferenca Fehera, Hvarska i Šeboj

6. ZGRADA DOMA ZDRAVLjA “DR HADžI JANOŠ”, BAČKA TOPOLA, SVETOG STEFANA BR. 1

Aleksandra Puškina, Balkanska, Bose Miličević, Vojvode Mišića, Gavrila Principa, Gagarinova, Istarska, Janka Veselinovića, Jo Lajoša, Kun Bele, Naserova, Servo Mihalja, Stevana Sremca, Turzo Mihalja i Čaki Lajoša

7. ZGRADA “ELEKTROVOJVODINE”, BAČKA TOPOLA, GLAVNA BR. 57

7. jula, Glavna 53-101 i 44-88, Lenjinova 27-89 i 14-62, Maksima Gorkog, Omladinska, Pere Segedinca, Svetosavska, Severna i Šinković Jožefa

8. ZGRADA OŠ “NIKOLA TESLA”, BAČKA TOPOLA, FRUŠKOGORSKA BR. 1

Aranj Janoša, Ač Jožefa, Vardarska, Ibarska, Ivana Milutinovića, Jadranska, Jovana Mikića, Lenjinova 1-25 i 2-12, List Ferenca, Maršala Tita 53-115 i 46-104, Cvetna, Školska i Šumadijska

9. ZGRADA GIMNAZIJE “DOSITEJ OBRADOVIĆ”, BAČKA TOPOLA, TRG DR ZORANA ĐINĐIĆA BR. 12

Boljai Farkaša, Vidovdanska, Glavna 1-51 i 2-42, Nikole Tesle i Tolstojeva

10. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “VAŠARIŠTE”, BAČKA TOPOLA, LjILjANA BR. 25

Adi Endre, Veljka Vlahovića, Dože Đerđa, Ištvana Andrea, Ljiljana, Moravska, Novosadska, Pariske komune, Ruža, Svetozara Miletića, Stefana Nemanje i Trg Svetog Ilije

11. ZGRADA RESTORANA “ČERI ČARDA”, BAČKA TOPOLA, ŠTIT BR. 39

Bečejski put, Gomboš Janoša, Dubrovačka, Etveš Loranta, Zemunska, Ive Andrića, Istočna, Kralja Milutina, Kučerka Jožefa, Lovačka, Marka Kraljevića, Otona Župančića, Salaši Bečejski put, Somborska, Ciglarska, Čanji Lajoša i Štit

12. ZGRADA GIMNAZIJE “DOSITEJ OBRADOVIĆ”, BAČKA TOPOLA, TRG DR ZORANA ĐINĐIĆA BR. 12

1. maja, Bledska, Boračka, Vašarište, Dečanska, Jorgovana, Karađorđeva, Maršala Tita 1-49 i 2-36, Njegoševa i Cara Dušana

13. ZGRADA STŠ “ŠINKOVIČ JOŽEF”, BAČKA TOPOLA, TRG DR ZORANA ĐINĐIĆA BR. 10

Branka Radičevića, Vojvode Sinđelića, Dimitrija Tucovića, Đure Jakšića, Engelsova, Ivana Gorana Kovačića, Karpatska, Kulski put, Madač Imrea, Salaši-Iđoški put, Salaši-Uprava Doža Đerđ, Tot Ferenca, Trg dr Zorana Đinđića, Trg dr Janoša Hadžija i Čepe Imrea

14. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “CENTAR”, BAČKA TOPOLA, PETEFI BRIGADE BR. 7

8. marta, Bajšanski put, Balzakova, Bihaćka, Bosanska, Drinska, Zagrebačka, Ivana Meštrovića, Ive Lole Ribara, Jovana Popovića, Jožef Atile, Josipa Merkovića, Kodalj Zoltana, Kudeljarska, Laze Lazarevića, Marksova, Sutjeska i Čizovski Ferenca

15. ZGRADA VATROGASNOG DOMA, BAČKA TOPOLA, MARŠALA TITA BR. 59

Dunavska, Zmaj Jovina, Petefi brigade i Tančić Mihalja

16. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “NOVI DOM”, BAČKA TOPOLA, RADNIH BRIGADA BR. 28

II Ferenca Rakocija, Banatska, Vladimira Nazora, Vojvođanska, Dudova, Zadružna, Ivana Mažuranića, Ivana Cankara, Josipa Kraša, Kosovska, Lička, Petefi Šandora, Prešernova, Radnih brigada, Save Kovačevića, Staromoravički put i Crvene zvezde

17. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “GORICA” – VELIKA SALA, BAČKA TOPOLA, VUKA KARADžIĆA BR. 1

Baranjska, Bačka, Bolmanska, Kozaračka, Kupreška, Lepa, Ljudevita Posavskog, Mariborska, Republička, Triglavska i Udarnička

18. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “GORICA” – MALA SALA, BAČKA TOPOLA, VUKA KARADžIĆA BR. 1

Dr Aleksandra Šijačića, Košut Lajoša, Sarajevska, Strma, Heroj Pinki i Široka

19. ZGRADA OŠ “NIKOLA TESLA”, BAČKA TOPOLA, FRUŠKOGORSKA BR. 1

Bezdanska, Vuka Karadžića, Krivajska, Lasta, Maršala Tita 117-165 i 106-112/S, Nušićeva, Plitvička, Svetozara Markovića, Sportska, Stevana Jovanovića, Uglješe Moljca, Ferenca Deaka i Fruškogorska

20. DOM SAMOUPRAVNE JEDINICE “MIĆUNOVO”, MIĆUNOVO, PAVLA MIĆUNOVIĆA BR. 2

Gojka Babića, Dragutina Matića, Dušana Popivode, Pavla Mićunovića, Salaši-Kočićevo, Sime Šolaje, Spasenije Cane Babović i Čantavirski put 83-169 i 82-88

21. ZGRADA MESNE ZAJEDNICE, BAJŠA, ZAKINA BR. 4

1. maja, Blatna, Vinogradarska, Graničarska, Zakina, Zelena, Kalvarija, Maršala Tita, Mlinski trg, Mošorin, Novi vinogradi, Parlag, Putrija, Slovačka, Topolski put, Trg oslobođenja i Štefanikova

22. ZGRADA BIBLIOTEKE, BAJŠA, TRG OSLOBOĐENjA BR. 2

Bratstva i jedinstva, Vodna, Vojvođanska, Dudara I-II, Zabašta, Krajna, Kratka, Mala, Moravički put, Nova, Partizanska, Petefi Šandora, Poljska, Proleterska, Republička, Salaši, Sivački put, Srpska, Ukrsna i Školska

23.  ZGRADA MESNE ZAJEDNICE “PANONIJA”, PANONIJA, ŠARLA DE GOLA BB

7. jula, Bratstvo jedinstvo, Veljka Vlahovića, Duboka, Emušić, Lenjinov park, Nađ Jožefa, Nikole Tesle, Slobodana Penezića, Trg Maršala Tita i Šarla de Gola

24. ZGRADA DOMA KULTURE, SREDNjI SALAŠ, MARŠALA TITA BR. 1

Lenjinova, Maršala Tita, Partizanska i Srednji salaš

25. ZGRADA DOMA KULTURE, BAČKI SOKOLAC, CERSKA BR. 16

1. maja, Vojvođanska, Dobropoljska, Dobručka, Kajmakčalanska, Karađorđeva, Kolubarska, Krajiška, Kratka, Luke Cvetićanina, Moravički put, Sveti Sava i Cerska

26. ZGRADA DOMA KULTURE, GORNjA ROGATICA, PETRA DRAPŠINA BR. 1

Željeznička, Željeznička stanica, Ive Lole Ribara, Kosmajska, Kratka, Marka Oreškovića i Petra Drapšina

27. ZGRADA OŠ “VUK STEFANOVIĆ KARADžIĆ”, KRIVAJA, MARŠALA TITA BR. 1

Adi Endre, Bačka, Branka Radičevića, Vuka Karadžića, Graničar, Žarka Zrenjanina, Zmaj Jovina, Ivo Lola Ribara, Maršala Tita, Nikole Tesle, Omladinska, Petefi brigade, Pobeda, Prvi maj, Salaši i Uprava Sokolac

28. ZGRADA DOMA KULTURE, TOMISLAVCI, KOZARAČKA BR. 34

Beogradska, Branka Bajića, Velebitska, Dan oslobođenja, Kozaračka, Lička, Nikole Tesle i Save Božića

29.  ZGRADA NOVOG DOMA (BIVŠA ZGRADA ZADRUGE), GUNAROŠ, MARŠALA TITA BR. 82

18. oktobar, Bolmanska, Doža Đerđa, Edvarda Kardelja, Košut Lajoša, Lovačka, Maršala Tita, Salaši, Ustavska i Ciglanska

30. ZGRADA BIVŠE ŠKOLE,  BAGREMOVO, PRVOMAJSKA BR. 9

1. maja, 7. jula, Zadružna, Jožef Atil, Kiš Ferenca, Salaši, Sloboda i Fruškogorska

31. ZGRADA SEOSKOG DOMA, GUNAROŠ, MARŠALA TITA BR. 83/4

Bratstva i jedinstva, Salaši, 25. maja, Adi Endre, Ibarska, JNA, Krivajska, Mađarska, Omladinska, Petefi Šandora, Pionirska, Čepe Imrea, Ritska, Subotin put i Čantavirski put 1-31 i 2-66

32. ZGRADA DOMA KULTURE, POBEDA, OMLADINSKA BR. 1

Lenjinova, Moše Pijade, Omladinska, Petefi Šandora i Pionirska

33. ZGRADA MESNE ZAJEDNICE, KAVILO, RADNIČKA BR. 18

Radnička i Topolski put

34. ZGRADA BIVŠE ŠKOLE, SVETIĆEVO, REPUBLIČKA BR. 24

29. novembar, Boračka, Bratstvo, Poljska, Proleterska, Republička i Seljačka

35. ZGRADA ZADRUŽNOG DOMA, NjEGOŠEVO, NIKOLE TESLE BR. 21

Branka Radičevića, Ive Lole Ribara, Lovćenska, Milana Stančića, Nikole Tesle, Petra Drapšina, Proleterska i Salaši

36. ZGRADA OŠ “MOŠA PIJADE”, PAČIR, ŠKOLSKA BR. 1

Alekse Šantića, Bajska, Baranjska, Batinska, Bolmanska, Borisa Kidriča, Grobljanska, Doža Đerđa, Dunavska, Željeznička, Zemljoradnička, Jadranska, Kozaračka, Kratka, Lenjinova 1-17 i 2-22, Partizanska, Petefi brigade, Ravna, Radnička, Svetozara Markovića, Slovenačka, Sporedna, Sportska, Srpska, Staromoravička, Trg Republike, Uska, Fruškogorska, Hrvatska i Čonopljanska

37. ZGRADA OŠ “MOŠA PIJADE”, PAČIR, ŠKOLSKA BR. 1

Bajmočki put, Bakarska, Bačka, Branka Radičevića, Bunjevačka, Vinogradska, Visoka, Vojvođanska, Vuka Karadžića, Đure Jakšića, Zidana, Zmaj Jovina, Ive Lole Ribara, Jovana Mikića, Kordunska, Kosovska, Krajna, Laze Kostića, Lenjinova 19-63 i 24-60, Njegoševa, Poljska, Proleterska, Savska, Svetozara Miletića, Seljačka, Sremska, Subotički put, Takovska, Trg Maršala Tita i Trg oslobođenja

38. ZGRADA OŠ “MOŠA PIJADE”, PAČIR, ŠKOLSKA BR. 1

Banatska, Beogradska, Blatna, Bratstva i jedinstva, Visoravna, Zelena, Jaše Tomića, Jo Lajoša, Jožef Atile, Kurjački dol, Mađarska, Makai, Mala, Masarikova, Mlinska, Panonska, Pap Pala, Putrija, Salaši, Senćanska, Somborska, Hladna i Školska

39. ZGRADA OŠ “STARI KOVAČ ĐULA”, STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALjA BR. 2

Dile, Dr Lajoša Devaija, Dragić Ištvana, Dudara, Žak, Jožef Atile, Jorgovanska, Kralja Matije, Park, Pačirski put, Perdo Velđ, Poštanska i Sabo Daniela

40. ZGRADA OŠ “STARI KOVAČ ĐULA”, STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALjA BR. 2

Vuka Karadžića, Ivana Modričina, Istočna, Kalmana Miksata, Karolja Balinta, Meljkutska, Mešterkez, Moše Pijade, Pap Danijela, Svetog Stevana, Subotin put, Telefonska, Topolski put i Ustavska

41. ZGRADA OŠ “STARI KOVAČ ĐULA”,  STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALjA BR. 2

1. maja, 8. marta, Bačka, Grofa Ištvana Sečenjija, Kestena, Letnja, Lipe, Mađarska, Nikole Tesle, Novosadska, Oslobođenja, Pobeda, Republička, Salaši, Stočarska i Uska

42. ZGRADA OŠ “STARI KOVAČ ĐULA”, STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALjA BR. 2

Adi Endre, Aranj Janoša, Arpad, Bagremova, Bajšanski put, Beogradska, Janka Sibinjanina, Kudeljarska, Omladinska, Ongai Velđ, Oraškez i Šoljakez

43. ZGRADA OŠ “STARI KOVAČ ĐULA”, STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALjA BR. 2

Arok, Velđ, Žaki Jožefa, Željeznička, Zapadna, Kebanja, Košut Lajoša, Kratka, Mikloša Zrinjija, Mihalja Tančića, Nova, Novi red, Husarska i Školska

44. ZGRADA OŠ “STARI KOVAČ ĐULA”, STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALjA BR. 2

Vinogradska, Grobljanska, Danila Kiša, Doža Đerđa, Domb, Dunavska, Đepsel, Jaskišerska, Karcag, Kunmadaraška, Mala, Petefi Šandora i St. Kovač Đule

45. ZGRADA MESNE ZAJEDNICE, NOVO ORAHOVO, KOŠUT LAJOŠA BR. 2

1. maja, 18. oktobra, 7. jula, Adi Endre, Bagremova, Vladimira Nazora, Edvarda Kardelja, Kodalj Zoltana, Košut Lajoša, Moše Pijade, Narodnog fronta, Novogradnja, Park, Petefi Šandora, Kratka,Salaši i Tornjoški put 1-43 i 4-44

46. ZGRADA DOMA PENZIONERA, NOVO ORAHOVO, JNA BR. 18

13. maja, Borisa Kidriča, Bratstva i jedinstva, JNA, Lenjinova, Lipova, Matije Gupca, Oslobodilačka, Pekarska i Tornjoški put 45-71 i 48-116

47. ZGRADA DOMA KULTURE, KARAĐORĐEVO, NIKOLE TESLE BR. 25

1. maja, 29. novembra, 7. juli, Bačvanska, Borisa Kidriča, Branka Radičevića, Vojvođanskih brigada, Vuka Karadžića, Ivana Milutinovića, JNA, Lenjinova, Lička, Marka Oreškovića, Maršala Tita, Nikole Tesle, Petra Drapšina, Petra Kočića, Proleterska, Save Kovačevića i Svetozara Markovića

48. ZGRADA BIVŠE ŠKOLE, MALI BEOGRAD, MARŠALA TITA BR. 47

Ive Lole Ribara, Maršala Tita, Nova, Salaši i Stanka Opsenice

49. UPRAVNA ZGRADA A.D. “ZOBNATICA”, ZOBNATICA, EKONOMIJA BR. 1

Ekonomija I, Ekonomija II, Ekonomija III, Ekonomija IV i Zobnatica


Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.

Tagovi:

Pročitajte još: