Referendum: Glasačka mesta na teritoriji Opštine Apatin

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Apatin

APATIN – Za glasanje na republičkom referendumu, raspisanom za 16. januar 2022. godine, određuje se 29 glasačkih mesta na teritoriji Opštine Apatin 

 

1. AGROGLOBE D.O.O. NOVI SAD, APATIN, SOMBORSKI PUT BR. BB

Ervin Šinka, Zlatka Šnajdera, Zmaj Jovina, Janka Mišića, Jezerska, Josipa Kolumba, Mije Oreškog, Paje Marganovića, Pere Popovića Age, Plitvička, Svetozara Markovića 33-57, 22-60 i 400, Somborska 87-117-14, 80-114-6-6 i 400, Stjepana Debeljaka i Hajduk Veljka

2. POSLOVNI PROSTOR , APATIN, SOMBORSKI PUT BR. 63

Vlade Ćetkovića 1-61 i 2-46, Dože Đerđa 25-33 i 34-46, Majora Tepića, Miće Radakovića 1-47a i 2-56, Petefi Šandora 61-85 i 46a-64, Rade Končara 1-59 i 2-42, Svetozara Markovića 1-31 i 2-20 i Somborska 61-85, 54-78 i 0

3. VRTIĆ “PČELICA”, APATIN, OGNjENA PRICE BR. 67

Vlade Ćetkovića 63-127 i 48-88, Vojvođanska, Grobljanska, Dože Đerđa 35-61 i 48-66, Matije Gupca, Ognjena Price 65 i 60, Primorska, Rade Končara 61-83 i 44-84, Radnička i Svetog Save 63-89, 60-88/A, 400, 500 i 0

4.CRVENI KRST, APATIN, STANKA OPSENICE BB

Vojvode Putnika, Dimitrija Tucovića 109-125 i 66-86, Istočna, Jadranska, Juke Kolaka, Miće Radakovića 67-111 i 74-128, Nikole Pašića, Ognjena Price 29-63 i 26-58, Prigrevačka 1-3 i 2-12, Svetog Nikole, Stanka Opsenice 55-89 i 72-106 i Stevana Sremca

5.RADNIČKI UNIVERZITET, APATIN, DIMITRIJA TUCOVIĆA BR. 32

Vase Pelagića, Dimitrija Tucovića 93-107 i 52-64, Dože Đerđa 1-23c i 2-32, Josifa Pančića, Laze Kostića, Miće Radakovića 49-65 i 58-72, Ognjena Price 11-27 i 8-24, Petefi Šandora 15-59 i 6-46, Svetog Save 13-61 i 6-58 i Stanka Opsenice 1-53a i 2-70

6. NARODNA BIBLIOTEKA, APATIN, TRG NIKOLE TESLE BR.12

Blok 1, Blok 2, Blok 3, Blok 4, Blok 4/A, Blok 4/B, Blok 5, Blok 7, Dimitrija Tucovića 33-91 i 16-50, Nušićeva, Petefi Šandora 1-13 i 2-4, Poštanska, Svetozara Miletića, Srpskih vladara 1-27 i 2-30, Trg Nikole Tesle i Trg oslobođenja

7.OPŠTINSKI KULTURNI CENTAR, APATIN, TRG NIKOLE TESLE BR.12

25. maja, Beogradska, Blok 8, Budžak, Budžak Vikend naselje, Budžak 2 Vikend naselje, Dimitrija Tucovića 1-31 i 2-14, Dunavska, Dunavska obala, Željeznička, Zagrebačka, Ive Lole Ribara, Kučka, Kučka budžak, Nikole Tesle 1-7a i 2-10a, Nušićeva blok, Nušićeva blok 7, Nušićeva blok 8, Pivarska 1-43 i 2-52, Ribarska, Savska, Salaš i Somborska 1-59 i 2-52

8. MZ „APATIN“, APATIN, TRG OSLOBOĐENjA BR. 2

Branka Radičevića, Kružni nasip 1-35, Miloša Obilića, Nikole Tesle 9-25a i 12-22a, Njegoševa, Partizanska 1-9 i 2-6 i Pivarska 45-79 i 54-82

9. GIMNAZIJA “NIKOLA TESLA”, APATIN, BLOK 112 BB

Blok 112, Blok 112 S-1, Blok 112 S-2, Blok 112 S-3, Blok 112 S-4, Blok 112 S-5, Blok 112 S-5 zapad, Blok 112 S-6, Blok 112 S-6 zapad, Blok 112 S-7, Blok 112 S-8, Blok 112 S-9, Blok 112 centar i Duška Trifunovića

10. OŠ “ŽARKO ZRENjANIN”, APATIN, SRPSKIH VLADARA BR. 25

Đure Đakovića, Đure Salaja, Marka Oreškovića 1-17 i 2-12, Nikole Tesle 65a-109 i 58a-86, Ognjena Price 1-9a i 2-6a, Petra Drapština 1-35 i 2-38, Svetog Save 1-11 i 2-4, Srednja 1-33 i 2-34 i Srpskih vladara 29-67 i 32-66

11. KUD “DUNAV”, APATIN, MARKA OREŠKOVIĆA BR. 44A

VI ličke divizije, VII banijske brigade, Alekse Šantića, Branka Ćopića, Veljka Vlahovića, Vojvode Sinđelića, Vuka Karadžića, Đure Jakšića, Ivana Cankara, Ive Andrića, Jovana Popovića, Marka Oreškovića 19-101 i 18-84, Nikole Tesle 111-147 i 86a-114, Petra Kočića, Prvomajska, Proleterskih brigada i Filipa Višnjića

12. TEHNIČKA ŠKOLA – DOM UČENIKA, APATIN, PRIGREVAČKA BB

29. novembra, Vukice Mitrović, Dr Mladena Stojanovića, Karađorđeva, Kate Pejinović, Kurjačica, Lovačka 1-25 i 2-28d, Marije Bursać, Nova 1-73 i 2-80a, Prigrevačka 5-89b, 18-72, 400 i 0, Sonje Marinković, Stara klanica i Stevana Nemanjića

13. VATROGASNI DOM, APATIN, NOVA BB

Lovačka 27-77, 28e-76, 400 i 0, Mirka Štulića, Nade Dimić, Nikole Tesle 149-167, 116-144 i ,400 i 0, Nova 75-129 i 82-144, Save Kovačevića, Servo Mihalja, Sonćanska 63a-97, 52-70, 400 i 0 i Tomice Popovića

14. DEČJI VRTIĆ “PČELICA”, APATIN, PETRA DRAPŠINA BR. 72

Kružni nasip 37-59a, Nikole Tesle 27-65 i 24-58, Partizanska 9a-85 i 8-62, Petra Drapšina 37-97 i 40-94 i Srednja 35-103, 36-110 i 400

15. OŠ “ŽARKO ZRENjANIN”, APATIN, ŽARKA ZRENjANINA BR. 21

7. jula, Boška Buhe, Vinogradarska, Vinogradska, Drinska, Žarka Zrenjanina, Kružni nasip 69-137 i 2-6, Lađarska 1-41 i 2-52, Mala željeznička stanica, Miloša Rastovića, Petra Drapšina 101-125 i 96-112a, Seljačka i Šumska

16. VATROGASNI DOM, APATIN, NOVA BB

IX tabla, Dositeja Obradovića, Dravska, Kružni nasip 139-213 ,400, i 0, Lađarska 43-97, 54-92 i 400, Nova 131-147 i 146-150, Poljska, Ribarevo, Sonćanska 1-61 i 2-50, Stojana Matića i Čobanska

17. DOM KULTURE – ROMSKO NASELjE, APATIN, ZVEZDANSKA BR. 18

24. oktobra, Barska, Blok 82, Blok 83, Velika, Zvezdanska, Kopernikova, Kružni nasip 215-335a, Mala, Muzička, Omladinska, Pionirska i Ciglane

18. LOVAČKI DOM, SONTA, JUGOSLOVENSKA BR. BB

Vinogradska, Voćnjak, Jugoslovenska 1-35 i 2-38, Karađorđeva 1-9 i 2-2a, Kratka, Kudeljara, Kumanovska, Marka Oreškovića 1-19 i 2-12a, Medan, Salaš Kudeljara, Salaši,Selski put, Solunska, Crpna stanica Keverča i Štrosmajerova

19. DEČIJI VRTIĆ “PČELICA”, SONTA, VUKA KARADžIĆA BR. 84

Vojvođanska 59-103 i 60-110, Vuka Karadžića 1-11-1-2/6 i 0, Dobrovoljačka, Jovana Jovanovića Zmaja 73-179 i 78-178, Jugoslovenska 37-51 i 40-50, Kosovska, Marka Kraljevića, Marka Oreškovića 21-71 i 14-46, Miloša Obilića, Narodne odbrane 85-113 i 80-108 i Cara Lazara

20. OŠ „IVAN GORAN KOVAČIĆ“, SONTA, VOJVOĐANSKA BR. 58

Apatinski put, Vojvođanska 1-57 i 2-58, Vuka Karadžića 2-18, Jovana Jovanovića Zmaja 1-71 i 2-76, Kajmakčalanska 1-35 i 2-50, Karađorđeva 11-39 i 4-32a, Narodne odbrane 1-53 i 2-52, Pionirska i Salaš

21. BIBLIOTEKA, SONTA, VUKA KARADžIĆA BR. 22

Beogradska, Vuka Karadžića 13-33 i 20-40, Grobljanska, Jadranska, Jugoslovenska 53-83 i 52-90, Kajmakčalanska 37-101, 52-122 i 400, Karađorđeva 41, 34-36 i 400, Matije Gupca, Mihajla Pupina, Narodne odbrane 55-83 i 54-78, Njegoševa i Pejakova

22. ŽELEZNIČKA STANICA, SONTA, ŽELEZNIČKA BB

Bubija, Vašarište, Vuka Karadžića 35-101 i 42-116, Željeznička, Ive Andrića, Jugoslovenska 85-93 i 92-102, Krajiška, Laze Kostića, Mađarska, Mandinovci, Marka Oreškovića 73 i 48-62, Nikole Tesle, Partizanska, Salaš Greda, Staparski put i Fudbalski stadion

23. BIBLIOTEKA, PRIGREVICA, KRALjA PETRA PRVOG BR. 35

Apatinska, Apatinski put 1-23 i 2-14, Vasilja Gaćeše 1-49 i 2-56, Vuka Karadžića 1-23 i 2-6c, Dragana Rakića 1-9 i 2-10c, Karađorđeva 1-57 i 2-54, Kralja Petra Prvog 1-53 i 2-52, Lovačka, Nine Marakovića 35-53-3 i Stojana Matića 1-57 i 2-76

24. MESNA KANCELARIJA, PRIGREVICA, VASILjA GAĆEŠE BR. 55

Vasilja Gaćeše 51-109a i 58-108a, Željeznička 1-5a i 2-16, Karađorđeva 59-133, 56-118 i 400, Kralja Petra Prvog 55-113 i 54-122, Nikole Tesle, Nine Marakovića 55-103, 50-112 i 400 i Stojana Matića 59-125, 78-142, 400 i 0

25. OŠ „MLADOST“, PRIGREVICA, VUKA KARADžIĆA BR. 6A

Apatinski put 103-113, 400 i 0, Baštovanska, Vinogradarska, Vuka Karadžića 23a-65 i 8-48, Dudarska, Željeznička 7-47, 18-48a i 400, Jezerska, Kudeljarska, Miloša Čavića, Mirka Štulića 39-57, 26-34, 400 i 0, Mlinska, Nova, Obilićeva, Salaš, Somborska, Staparska, Staparski put, Stražara i Fabrička

26. DEČIJI VRTIĆ “PČELICA”, PRIGREVICA, VASILjA GAĆEŠE BR. 54

Apatinski put 25-101 i 16-90a, Grebenarska, Dragana Rakića 9a-37 i 12-40, Zadružna, Kate Pejinović, Mala, Mirka Štulića 1-37 i 2-24a, Nine Marakovića 1-33 i 2-48, Rimski šančevi, Svilojevska, Sonćanska i Srpskih dobrovoljaca

27. MK „KUPUSINA“, KUPUSINA, APATINSKI PUT BR. 4

Apatinski put 1-35 i 2-42, Aranji Janoša, Bela zemlja, Beogradska, Budžak, Dože Đerđa, Dunavska, Žarka Zrenjanina, Zvezdanska, Zeleno drvo, Ive Lole Ribara, Jožefa Atile, Orahova, Ostrvo i Šančeva

28. OŠ “JOŽEF ATILA”, KUPUSINA, ADI ENDREA BR. 4

Adi Endrea, Apatinski put 37-107 i 44-102, Željeznička, Kalvarija, Kiš Ferenca, Košut Lajoša, Kratka, Petefi Šandora, Salaš, Somborska i Somborski put

29. MESNA KANCELARIJA, SVILOJEVO, SVILOJEVO, ŽELEZNIČKA BR. 21

Adi Endrea, Apatinska, Vojvođanska, Glavna, Dože Đerđa, Željeznička, Kiš Ferenca, Oslobodilačka, Petefi Šandora, Prigrevačka, Salaš, Sonćanska, Stražara i Fabrička

 

 

Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.

Tagovi:

Pročitajte još: