Referendum: Glasačka mesta na teritoriji Grada Subotice

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Subotica

SUBOTICA – Za glasanje na republičkom referendumu, raspisanom za 16. januar 2022. godine, određuje se 102 glasačka mesta na teritoriji Grada Subotice, i to:

1.OŠ “KIZUR IŠTVAN”, SUBOTICA, IVANA ZAJCA BR. 9

Aleja maršala Tita 2-10, Antonija Hadžića, Arsenija Čarnojevića 1-19, Boška Vujića, Vase Stajića 1-23c, Vuka Karadžića 11-21, Dimitrija Tucovića 2-14A, Đure Đakovića 13-23 i 8-12, Zmaj Jovina 1-11 i 2-28, Matije Korvina 17-23 i 22-30, Matije Korvina (Engelsova) 17-23 i 22-30, Miloša Obilića 2-8, Partizanska, Subote Vrlića, Trg Republike, Trg cara Jovana Nenada, Franjevački trg 1, Franjevački trg (Trg cara Jovana Nenada) 13, Cara Lazara 1-23 i 2-22A i Celovečka

2. OŠ “KIZUR IŠTVAN”, SUBOTICA, IVANA ZAJCA BR. 9

Age Mamužića, Albe Malagurskog, Arsenija Čarnojevića 2-20, Bose Miličević, Branislava Nušića, Braće Radić 1-9A i 2-14, Vase Stajića 2-16, Vatroslava Lisinskog 1-23 i 2-22, Vladimira Nazora, Vuka Karadžića 0-26, Đure Đakovića 1-11 i 2-6, Ernea Lanjija, Zmaj Jovina 13-41, Ivana Zajca, Ive Vojnovića, Korzo, Korzo (Borisa Kidriča), Kumanovska, Majšanski put 1-25 i 2-20, Majšanski put (Stari Majšanski put) 1-23 i 2-20-A , Maksima Gorkog 2-18, Matije Korvina 1-15 i 2-20, Matije Korvina (Engelsova) 1-15 i 2-20, Miloša Obilića 10-64, Park Rajhl Ferenca, Park Rajhl Ferenca (Lenjinov park), Stalaćka, Stevana Sremca, Trg slobode, Cara Dušana i Štrosmajerova 7-11

3. OŠ “JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ”, SUBOTICA, TRG JAKABA I KOMORA (TRG OKTOBARSKE REVOLUCIJE) BR. 22

Aleja maršala Tita 1-11, Atile Jožefa 15-45 i 10-34, Braće Majera 1-15, Dimitrija Tucovića 1-13, Žarka Zrenjanina, Laze Stipića, Rudić ulica 2-6, Rudić ulica (10. oktobra) 2-6, Tolstojeva, Trg Jakaba i Komora 1-35 i 2-26, Trg Jakaba i Komora (Trg oktobarske revolucije) 1-35 i 2-26, Trg Lajoša Košuta, Trg Lajoša Košuta (B. Krsmanovića), Trg sinagoge, Trg sinagoge (Trg 29. novembra), Franje Kuhača, Henrika Sijenkijevića i Šandora Petefija 2-34

4. OŠ “ĐURO SALAJ”, SUBOTICA, PETEFI ŠANDORA BR. 19

Atile Jožefa 1-13 i 2-8A, Bledska, Braće Majera 17-43a, Dinka Zlatarića 1-15 i 2-14, Endre Bajči Žilinskog, Zagrebačka 1-23, Ištvana Ivanjija, Ištvana Sečenjija, Ištvana Sečenjija (Tivadara Felegija), Karađorđev put 2-40, Maksima Gorkog 20-52, Matije Gubca 1-17 i 2-18, Matka Vukovića, Nikole Kujundžića, Petra Drapšina, Preradovićeva 2-16, Ptujska, Rudić ulica 1-3, Rudić ulica (10. oktobra) 1, Svetozara Miletića 1-21-A i 2-28, Somborski put 1-7 i 2-10, Somborski put (Put JNA) 1-5 i 4-8, Stipe Grgića 1-21 i 2-22, Trg žrtava fašizma, Trg Kralja Tomislava 2-4, Trg Svete Terezije, Trg Svete Terezije (Trg žrtava fašizma), Harambašićeva 1-15 i 2-16, Šandora Petefija 1-23 i Štrosmajerova 6-24

5. OŠ “IVAN GORAN KOVAČIĆ”, SUBOTICA, MAKSIMA GORKOG BR. 29

Braće Radića 11-15 i Šenoina 3-9

6. TEHNIČKA ŠKOLA, SUBOTICA, TRG LAZARA NEŠIĆA BR. 9

Ivana Gorana Kovačića 4-8, Maksima Gorkog 1-25, Pavla Štosa, Puškinov trg 5, Trg Lazara Nešića i Šenoina 16-24C

7. OSNOVNA I SREDNjA ŠKOLA “DR SVETOMIR BOJANIN”, SUBOTICA, IVANA GORANA KOVAČIĆA BR. 14

Braće Radić 17-47, Evgenija Kumičića 2-22, Ivana Gorana Kovačića 3-13, Josipa Kozarca, Puškinov trg 2-4, Senćanski put 1-15 i 2-16, Senćanski put (Marksov put) 2-4, Sonje Marinković 1-29 i 2-18, Šolohova 1-13 i 2-12 i Šolohova (Čapajeva) 1-3 i 2

8. OŠ “IVAN GORAN KOVAČIĆ”, SUBOTICA, MAKSIMA GORKOG BR. 29

Braće Radića 16-80, Gorička, Esperanta, Zaharija Orfelina, Ivana Broza, Ive Lole Ribara, Lajoša Joa 1-35, Luke Sučića, Mirka Bogovića 4-38, Prvomajska 1-33 i 2-38 i Huga Badalića

9. OŠ “IVAN GORAN KOVAČIĆ”, SUBOTICA, MAKSIMA GORKOG BR. 29

Bele Gabrića, Bele Gabrića (Ljubljanska), Beogradski put 1-43, Beogradski put (Ivana Milutinovića) 3a-31, Viška 1-7 i 2-8, Delnička, Evgenija Kumičića 24-58, Lajoša Joa 2-36, Maksima Gorkog 27-63, Marka Oreškovića 1-35 i 2-30, Matije Gubca 19-85 i 20-90, Mirka Bogovića 3-33, Mornarska, Otona Župančića, Petra Josića, Prvomajska 35-63 i 40-50A, Sonje Marinković 31-67 i 20-68, Sremska, Strumička, Ustanička i Harambašićeva 17-29 i 18-24

10. BIVŠI “SUBOZAN”, SUBOTICA, MILOŠA OBILIĆA BR. 6

Aleja maršala Tita 12-26D, Arsenija Čarnojevića 37, Dušana Petrovića 1-3, 7-11 i 2-4, Petra Lekovića 7-13 i Cara Lazara 24-34

11. DEČIJI VRTIĆ “MANDARINA”, SUBOTICA, ARSENIJA ČARNOJEVIĆA BB

27. marta, Aleja maršala Tita 28, Arsenija Čarnojevića 21-35, 39-77 i 22-84, Grabovačka, Dušana Petrovića 5, 5A i 8, Ferenca Sepa 3-33 i 16-56, Cara Lazara 72-74 i Šumska 7-11A

12. A.D. “ŽELjEZNIČAR”, SUBOTICA, KOSOVSKA BR. 2-4

Adama Mickijevića, Bagremova, Bore Stankovića, Vatroslava Lisinskog 25-59A i 24-54, Viktora Igoa, Gustava Tonča, Karolja Čilaga, Kosovska 1-61 i 2-22A, Koste Racina, Kočićeva, Laze Lazarevića, Leonarda Da Vinčija 2-18, Liparska, Miloša Obilića 17-77, Novosadska, Ognjena Price, Orahova, Otona Kučere, Paje Marganovića, Plitvička, Ratka Mitrovića, Sarajevska, Somborska 2-22, Sterijina, Tamiška, Ferenca Baloga, Cara Lazara 27 i Šekspirova

13. HALA SPORTOVA, SUBOTICA, FERENCA SEPA BR. 3

Aleja maršala Tita 13-33, Braće Jugovića, Braće Majera 2-30, Vinkovačka, Đerđa Dože, Zrinjskog i Frankopana, Ilirska, Kajmakčalanska, Kozaračka 1-51b i 2-38, Kragujevačkih žrtava, Luke Botića, Petra Lekovića 1-5B i 2-4, Sime Matavulja, Stipe Grgića 24-56, Trg Jakaba i Komora 28-30, Trg Jakaba i Komora (Trg oktobarske revolucije) 28-30, Ferenca Sepa 2-14, Čačanska, Šidska i Šumska 1-5A i 2-4

14. OŠ “SEČENjI IŠTVAN”, SUBOTICA, KARAĐORĐEV PUT BR. 94
15. aprila, Andrije Štampara, Bele Čikoša, Bosutska, Braće Majera 32-54a, Virovitička, Đerdapska, Žitna, Ive Senjanina, Isidora Milkoa, Jenea Kalmara, Karađorđev put 42-98, Kordunska, Požarevačka, Praška, Svetozara Miletića 23-83 i 30-92, Sekereš Lasla, Sekereš Lasla (Gorenjska), Stipe Grgića 23-85 i 58-84, Travnička i Ferenca Gala

15. OŠ “SEČENjI IŠTVAN” (SALAI ŠKOLA), SUBOTICA, PUT EDVARDA KARDELjA BR. 114

8. nova, 9. nova, 10. nova, 11. nova, Balzakova, Batajnička, Bečka, Gročanska, Zapadni vinogradi 28, 36, 47, 58, 58c, 64, 65, 71, 73a, 74a, 80, 82, 96, 100, 105b, 106a, 109, 110, 110a, 110b, 110e, 110f, 110h, 114, 115, 115a, 116, 116a, 117, 117a, 117b, 117v, 117g, 117d, 117e, 117-Z, 117j, 117k, 117l, 117m, 117n, 117r, 117s, 117u, 117f, 117h, 117c, 117š, 118, 118a, 118e, 118c, 119b, 120a, 121, 123, 123a, 123b, 123i, 123j, 123k, 123l, 123n, 123r, 123f, 123h, 133a, 134, 134b, 134d, 134e, 135, 135b, 135g, 135ž, 135l, 135f, 136, 136a, 136b, 136d, 136j, 136k, 136h, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 151a, 151b, 152, 152a, 153, 153a, 153b, 153d, 153e, 153i, 153j, 153h, 153c, 154, 154a, 154b, 154g, 154d, 154e, 154i, 154j, 154k, 154m, 154n, 154f, 154h, 154c, 155, 156a, 156d, 156c, 157, 158, 158a, 159, 159a, 159b, 161, 166, 167, 170, 170a, 171b, 180b, 181, 182, 183, 187h, 192, 195, 196, 196a, 197a, 202b, 322, 323, 328, 354, 361 i 364, Mlinarska ulica, Nil Armstronga, Pekarska ulica, Platonova, Put Edvarda Kardelja 2-128, Solunska i Crnogorska

16. MULTIFUNKCIONALNA ZGRADA MZ “ZORKA”, SUBOTICA, SUTJESKA BR. 82

471. nova, Apatinska, Bezdanska, Vaska Pope, Vukovarska, Dr Ferenc Bodrogvari 1-75 i 2-100, Edvina Zdovca 2-12, Erdutska, Zapadni vinogradi 300-318, 301-319 i 373, Zorkina, Jagoda, Kamilice, Kozaračka 55-83A i 40-70, Kupusinska, Ljiljana, Malina, Nikole Demonje, Ozrenska, Padejska, Petlova, Petlova (462. nova), Pokret nesvrstanih 1-83A i 2-98, Proleterskih brigada 1-233, Ruzmarina, Ruzmarina (460. nova), Somborska 65-69 i 48-56, Sutjeska 1-75 i 2-88a i Filipa Filipovića

17. MULTIFUNKCIONALNA ZGRADA MZ “ZORKA” – ZDRAVSTVENA AMBULANTA “ZORKA”, SUBOTICA, SUTJESKA BR. 82

12. nova, Alekse Kokića, Ante Evetovića-Miroljuba, Brionska, Grnčarska ulica, Grnčarska ulica (453. nova), Dr Josipa Andrića, Dr Ferenc Bodrogvari 77-195 i 102-238, Zapadni vinogradi 247-299 i 248-298, Indire Gandi, Janoša Aranja, Jokai Mora, Kornela Sentelekija, Kosovska 63-149, Kristofera Kolumba, Krojačka ulica, Kulska, Kupina, Leonarda Da Vinčija 1-35, Miltona Manakija, Mladenovačka, Obućarska ulica, Pauna, Pauna (470. nova), Petra Popovića Age, Pokret nesvrstanih 85-189 i 100-216, Proleterskih brigada 2-314, Skendera Kulenovića, Somborska 24-46, Stevana Doronjskog, Stolarska ulica, Stubička, Sutjeska 77-149 i 90-194c, Tibora Sekelja, Užarska, Ulica Dr Livije Hercog, Ulica Dr Livije Hercog (473. nova) i Franca Lista

18. OŠ “SEČENjI IŠTVAN”, SUBOTICA, ŠABAČKA BR. 1

Bajski vinogradi 500, 507f, 508, 508f, 509, 520a, 522j, 522f, 525, 535a, 559, 560, 560d, 572, 575, 575d, Begejska 21-49 i 12-32, Brezova, Budvanska, Višanja, Vojvođanska, Grožđa 1-67 i 2-30, Zapadne ugarnice 1-27 i 2-26, Zlatiborska, Kelebija 413-423 i 412-424, Koparska 11-61 i 10-60, Kumrovečka, Mohačka 1-73 i 2-76, Pastirska ulica, Skojevska, Tivatska, Uskočka 77-105 i 38-112, Čede Žica, Šabačka i Španskih boraca 57-109 i 54-132

19. OŠ “SEČENjI IŠTVAN”, SUBOTICA, ŠABAČKA BR. 1

Aleksinačka, Valjevska, Gornja, Edvina Zdovca 1-69, Edisonova, Krivajska, Lasla Gala, Makedonska, Mihalja Majtenjia, Narodnog fronta, Nemirne ravnice, Uralska, Uskočka 1-75 i 2-36 i Španskih boraca 1-55 i 2-52

20. ZDRAVSTVENA AMBULANTA – PEŠČARA, SUBOTICA, ŠABAČKA BB

475. nova, Bajski vinogradi 313, 313d, 481, 481a, 482, 482d, 510d, 539, 541, 541b, 542, 544, 545c, 546, 549b i 553, Balinta Vujkova, Barska, Bele Kuna, Brestovačka, Velikokapelska, Grožđa 32-82, Dežea Forgača, Donska, Dr Vinka Perčića, Dunja, Dunja (497. nova), Edvina Zdovca 71-79, Jabuka, Jabuka (490. nova), Jožefa Žakija, Koparska 63-145 i 62-154, Krapinska, Luja Armstronga, Mariborska, Maćaša Bruka, Mikloša Geršona, Mohačka 75-85 i 78-86, Nišavska, Obrenovačka, Prahovska, Riječka, Rolana Romena, Saračka, Temišvarska, Trešanja, Trešanja (495. nova), Uskočka 107-171 i 114-174 i Čajetinska

21. OŠ “SEČENjI IŠTVAN”, SUBOTICA, PUT EDVARDA KARDELjA BR. 114
15. avgusta 1-47, Artura Munka, Bajski vinogradi 319, 326, 328c, 332a, 343, 346a, 353, 355, 361a, 362, 362a, 368, 372, 378, 379, 379a, 381, 386, 388, 393, 394, 395,396, 398b, 401a, 402, 408, 410, 411, 412, 416, 418b, 430, 438, 447, 450a, 450d, 452, 456, 458, 461, 475, 476 i 478, Gelegunja, Grožđa 69-119 i 84-112, Janoša Hercega, Josipa Kolumba, Kajsija, Kelebija 163-171, 164-170, 174-196 i 175-197, Krznarska ulica, Krušaka, Lepa, Put Edvarda Kardelja 1-151, Skadarlijska, Ulica Eleka Benedeka, Ulica Eleka Benedeka (493. nova), Crnog peska i Čepe Imrea

22. OŠ “ĐURO SALAJ”, SUBOTICA, BAJSKI PUT BR. 25

Bajski put (15. maja) 82-212, Bajski put 82-212, Begejska 1-19a i 2-10, Vilmoša Harangozoa, Vlade Perića-Valtera, Vrbaska 2-30, Geze Saboa 2-36, Glamočka 1-23, Daruvarska, Dubrovačka, Janka Čmelika, Jasenovačka, Kadinjačka, Kakanjska, Koparska 1-9 i 2-8, Krajiška, Majevička, Metohijska 17-39 i 6-66, Omiška, Stevana Mokranjca 41-97, Trogirska i Šebešićka 2-30

23. MZ “NOVO SELO”, SUBOTICA, GAJEVA BR. 50

Anđe Ranković, Antuna Suturovića, Bajski vinogradi 4, 6, 7c, 9, 10, 15, 15a, 15k, 15f, 27f, 27c, 31, 146, 182b i 283b, Bajski put 77-185, Bajski put (15. maja) 77-185, Beočinska, Vrbaska 3-29, Geze Saboa 1-31, Glamočka 2-32, Eržebet Silađi, Žabaljska, Josipa Vukovića-Đide, Josipa Kleta, Karolja Čeha, Maglajska, Matije Poljakovića, Mićurinova 1-51, Novoselska, Primorska, Radoja Vujoševića, Frana Supila 10-88, Hilandarska i Šebešićka 1-17

24. OŠ “ĐURO SALAJ”, SUBOTICA, BAJSKI PUT BR. 25

Alibunarska, Antuna Mihanovića, Augusta Cesarca, Bajski put 7-75 i 20-80, Bajski put (15. maja) 7-75 i 20-80, Vareška 1-25, Vatroslava Jagića, Gajeva 62-94a, Golubova 18-26, Dinarska 2-8, Držićeva 2-20, Iriškog venca 23-33 i 18-34, Ištvana Lukača, Karađorđev put 59-109, Kranjčevićeva, Ksavera Šandora Đalskog, Luke Perkovića, Marka Kraljevića 2-28, Marka Marulića, Metohijska 1-11b i 2-4B, Mićurinova 2-34, Petra Svačića 11-25 i 12-24a, Smederevska, Stevana Mokranjca 1-39 i 2-100, Stevana Filipovića, Trg Veselina Masleše, Triglavska, Hajduk Veljka, Hanibala Lucića 1-15 i 2-28, Cvetka Manojlovića, Cetinjska, Čavoljska, Čikerijska i Šumadijska

25. DOM PENZIONERA, SUBOTICA, SAVE ŠUMANOVIĆA BR. 2

Bajski put 1-5 i 2-18a, Bajski put (15. maja) 1-5 i 2-18a, Branka Radičevića, Vareška 2-28, Gajeva 2-38, Georgija Dimitrova 1-47, Držićeva 1-21, Žarka Vasiljevića, Kalmana Mešterhazija, Karađorđev put 1-57, Laze Mamužića, Mažuranićeva, Marije Bursać 1-41 i 2-28, Niška, Petra Svačića 1-9 i 2-10, Pirotska 2-12, Preradovićeva 3-21, Rudnička, Save Šumanovića, Svete Katarine, Svete Katarine (7. jula), Somborski put 12-56, Somborski put (Put JNA) 12-56, Staniše Neorčića i Trg Kralja Tomislava 3-7

26. MZ “NOVO SELO” (ULAZ IZ ULICE HANIBALA LUCIĆA), SUBOTICA, GAJEVA BR. 50

Vrazova, Gajeva 1-73a i 40-60-A, Georgija Dimitrova 2-54, Gogoljeva, Golubova 1-35 i 2-16, Gostivarska, Grgura Peštalića, Gregora Kreka, Dinarska 1-5, Ivane Brlić Mažuranić, Iriškog venca 1-21 i 2-16, Janka Veselinovića, Karlovačka, Marije Bursać 30-48, Marka Kraljevića 1-31, Mostarska, Pirotska 1-11, Reljkovićeva, Stipana Vilova, Fruškogorska, Hanibala Lucića 17-27 i 30-42 i Šibenska

27. OŠ “MATKO VUKOVIĆ”, SUBOTICA, IVANA SARIĆA BB

Baranjska, Batinska 1-27, Bjelovarska, Krušedolska, Raška, Sivački put, Fočanska i Franje Kluza 1-179

28. DOM MZ “MALI BAJMOK”, SUBOTICA, FRANjE KLUZA BR. 2
Albe Franciškovića, Bajski vinogradi 17, 22 i 24, Batinska 29-79, 2-90, Bojanska, Danče Bertuša, Debarska, Doroslovačka, Zapadne ugarnice 28-116 i 29-117, Ivana Kvale, Imotska, Kisačka, Kolašinska, Kosmajska, Limska, Mavrovska, Petra Petrekanovića, Staparska, Stevana Tikvickog, Frana Supila 3-151 i 2-8, Franje Kluza 4-172, Hipodromska i Šarplaninska

29. OŠ “MATKO VUKOVIĆ”, SUBOTICA, IVANA SARIĆA BB

Braće Milašina, Velebitska 67-91 i 66-96, Velebitska (Vladimira Đanića) 67-91 i 66-96, Durmitorska, Mačvanska 23-129 i 22-140, Mukić Stipana, Radnička, Sarić Ivana, Titelska i Hušvet Lajoša 2-12

30. OŠ “MATKO VUKOVIĆ”, SUBOTICA, RUĐERA BOŠKOVIĆA BR. 1

Banatska, Bartola Kašića, Bartola Kašića (Pariske komune), Beogradski put 2-48, Beogradski put (Ivana Milutinovića) 2-48, Biskupa Lajče Budanovića, Biskupa Lajče Budanovića (Romanijska), Brodska, Vladimira Gortana, Vrdnička, Gundulićeva 3-89, Dinka Zlatarića 17-27 i 16-22, Dinka Šimunovića 28-40, Dositejeva, Dragojle Jarnević 49-61 i 50-52, Đule Valia, Đure Daničića, Zagrebačka 2-22, Ivana Antunovića 1-43 i 2-46, Ivangradska 2-28, Kalora Milodanovića, Kolubarska, Kralja Zvonimira, Maksima Gorkog 54-60, Marka Oreškovića 37-87 i 32-76, Mije Mandića, Mihajla Radnića, Palmotićeva 1-37 i 2-38, Prilepska, Ruđera Boškovića 1-25 i 2-24A, Sitnička, Skenderbegova, Somborski put 9-41, Somborski put (Put JNA) 9-41, Tavankutska, Unska, Filipa Višnjića, Hvarska i Cankareva

31. OŠ “MATKO VUKOVIĆ” – MALA ŠKOLA, SUBOTICA, RUĐERA BOŠKOVIĆA BR. 20

18. novembra 1941, Bačka, Velebitska 1-65 i 2-64, Velebitska (Vladimira Đanića) 1-65 i 2-64, Gundulićeva 2-110, Dravogradska, Dragojle Jarnević 1-47 i 2-48, Đakovska, Žetelačka, Ivana Kukuljevića, Jablanička, Jerneja Kopitara, Kladovska, Kostolačka, Lazara Horvatskog, Mačvanska 1-21 i 2-20, Ogulinska, Palmotićeva 39-123 i 40-112, Potiska, Ruđera Boškovića 27-53 i 26-42, Somborski put 43-77, Somborski put (Put JNA) 43-77, Tiha, Filipa Kljajića i Hušvet Lajoša 1-41

32. MZ “KER” – VELIKA SALA, SUBOTICA, BEOGRADSKI PUT BR. 62

Beogradski put 50-80, Beogradski put (Ivana Milutinovića) 50-80, Blaška Rajića 39-55 i 36-58, Dinka Šimunovića 1-17a i 2-26, Dragutina Domjanića, Drinska 1-11, Đurđinska, Đure Stantića, Zadarska, Ivana Antunovića 45-143 i 48-130, Ivangradska 1-19, Idrijska, Izvorska 26-32, Jadranska, Jaše Ignjatovića, Matoševa, Nade Dimić 37-55 i 48-72, Prešernova 41-113 i 42-106, Senjska, Sergeja Jesenjina 1-15 i 2-4 i Skerlićeva

33. MZ “KER” – MALA SALA, SUBOTICA, BEOGRADSKI PUT BR. 62

Vinodolska, Dinka Šimunovića 19-41, Drinska 2-12, Ibarska, Igmanska, Kujundžić Andrije, Lazara Bačića, Lepenička, Leskovačka, Moravska, Moslovačka, Otmara Majera, Prva petoljetka, Rovinjska, Savska, Tumbas Pere-Hajo, Užička, Ulmer Gašpara, Ulmer Gašpara (Velenjska), Šajkaška i Šimeta Tikvickog

34. SREDNjA MEDICINSKA ŠKOLA, SUBOTICA, BEOGRADSKI PUT BR. 126

Beogradski put 82-132, Beogradski put (Ivana Milutinovića) 82-132, Vase Pelagića, Dr Franje Sudarevića, Dr Franje Sudarevića (133. nova), Drvarska, Ive Andrića, Kerska, Panonska, Pačirski put, Porečka, Sergeja Jesenjina 17-37, Srebrenička, Topolska i Tuzlanska

35. DOM ZDRAVLjA SUBOTICA – ZDRAVSTVENA AMBULANTA 2., SUBOTICA, BEOGRADSKI PUT BR. 45

8. marta, Beogradski put 45-83, Beogradski put (Ivana Milutinovića) 43-83, Blaška Rajića 1-37 i 2-34, Viška 9-25 i 10-18, Evgenija Kumičića 25-61a, Kvarnerska, Kninska, Matije Gubca 87-113 i 92-118, Prvomajska 65-103 i 52-82 i Roke Šimokovića

36. OŠ “SONjA MARINKOVIĆ” (ULAZ IZ ULICE NADE DIMIĆ), SUBOTICA, JO LAJOŠA BR. 78

Beogradski put 85, Beogradski put (Ivana Milutinovića) 85, Lajoša Joa 65-83, Lovre Bračuljevića, Nade Dimić 1-33 i 2-46 i Prvomajska 84-94

37. OBDANIŠTE “NAŠA RADOST”, SUBOTICA, PAZINSKA BR. 4

Lajoša Joa 85-87 i Pazinska

38. OŠ “SONjA MARINKOVIĆ”, SUBOTICA, JO LAJOŠA BR. 78

Beogradski put 87-119, Beogradski put (Ivana Milutinovića) 87-119, Braće Radića 142-158 i Izvorska 1-3 i 2-24

39. OŠ “SONjA MARINKOVIĆ”, SUBOTICA, JO LAJOŠA BR. 78

Bajnatska 31-53 i 34-40, Braće Radića 116-140 i Lajoša Joa 37-63 i 38-72

40. MZ “BAJNAT” – MALA SALA, SUBOTICA, BRAĆE RADIĆA BR. 83

Andrije Medulića, Božidara Adžije, Braće Radića 51-79a, Grge Čevapovića, Dragiše Mišovića 2-36, Evgenija Kumičića 1-23, Žikice Jovanovića Španca, Koruška, Masarikova 1-39 i 2-42, Novaka Radonjića, Senćanski put 17-69 i 18-54, Senćanski put (Marksov put) 17-69 i 18-54, Učka, Šolohova 15-43 i 14-46 i Šolohova (Čapajeva) 15-43 i 14-46

41. MZ “BAJNAT” – VELIKA SALA, SUBOTICA, BRAĆE RADIĆA BR. 83

Borska, Braće Radića 81-125 i 82-114, Dalmatinska 1-65, Dragiše Mišovića 1-19, Ivana Ivanića 2-32a, Ivana Milankovića, Istarska 2-48, Masarikova 41-69 i 44-84, Mihovila Pavleka Miškina, Nikole Matkovića, Prešernova 1-39 i 2-40, Senćanski put 71-93 i 56-114, Senćanski put (Marksov put) 71-93 i 56-114, Stipana Kopilovića i Trg Paje Kujundžića

42. AD “MLADOST”, SUBOTICA, SENĆANSKI PUT BR. 71

Antuna B. Šimića, Bajnatska 1-21 i 2-32, Bogoboja Atanackovića, Dalmatinska 2-68, Ivana Zetovića, Ivana Ivanića 3-31, Istarska 1-53, Lošinjska 5 i 5a, Luke Karagića, Ljube Nenadovića, Masarikova 71-123 i 86-108a, Mirka Pavića, Senćanski put 95-139 i 116-150 i Senćanski put (Marksov put) 95-139 i 116-150

43. TATRAVAGONKA “BRATSTVO” D.O.O., SUBOTICA, BIKOVAČKI PUT BR. 2

367. nova, Adačka, Aleksandrovi salaši 69, 70, 81, 98, 103, 104, 111, 119a, 183, 187, 188, 191, 195, 199, 201, 202 i 222, Arnold Juraja, Beogradski put 197-221, Beogradski put (Jugoslovenska) 69, Bikovački put 1-83 i 2-64, Bikovački put (Ilindenska deo) 23-33, Bikovački put (Futoška deo), Gradišćanska, Gružanska, Ilindenska, Kamenička, Lovćenska, Mitra Bakića, Moravička, Mosorska, Plate Dobrojevića 1-11, Prijedorska, Siriška, Stražilovska, Takovska, Tolminska i Futoška

44. KAFANA “BAČVANKA”, SUBOTICA, ILINDENSKA BR. 44

Aleksandrovi salaši 1a, 6a, 9, 9a, 11a, 12, 13, 13a, 15, 16, 18, 20, 26, 31, 35, 53 i 96, Beogradski put 208-252, Beogradski put (Jugoslovenska) 90, Žednička, Ivana Turgenjeva, Iđoška, Milutina Bojića, Murska, Plate Dobrojevića 13-41, Rudarska, Stanoja Glavaša, Feketićka i Čantavirski put

45. OŠ “SVETI SAVA”, SUBOTICA, AKSENTIJA MARODIĆA BB

Aksentija Marodića, Aleksandrovi salaši 90, Beogradski put 127-163 i 134-166, Beogradski put (Ivana Milutinovića) 127-133, Beogradski put (Jugoslovenska) 1-31 i 2-30, Verušićka, Vojislava Ilića, Generala Kutuzova, Jovana Pačua 1-73, Milovana Glišića i Plate Dobrojevića 2-14c

46. DOM ZDRAVLjA SUBOTICA – ZDRAVSTVENA AMBULANTA 8., SUBOTICA, AKSENTIJA MARODIĆA BB

Albe Vidakovića, Vohl Lole, Željka Milivojevića, Zelić Josipa 4-82, Liht Josipa, Mare Đorđević Malagurski, Mare Đorđević Malagurski (366. nova), Mišić Borivoja, Napravnik Karela, Rutai Ištvana, Slavenski Josipa, Starine Novaka 15-111 i 2-112c, Tome Rudić Brace, Horvacki Petra i Šokčić Josipa

47. SALAŠ STIPANA BABIČKOVIĆA, SUBOTICA, SENĆANSKI PUT BR. 263

2. nova, 3. nova, 4. nova, 5. nova, 6. nova, Aleksandrovi salaši 48, 56, 56a, 92a, 99, 100, 102, 105, 107, 107a, 107b, 108, 111d, 112, 112b, 112c, 113, 113a, 114, 114a, 114d, 114c, 115a, 115b, 116, 116a, 116b, 117, 118, 119, 119c, 120, 121, 124a, 127, 128a, 129, 129a, 130, 130a, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 140, 140a, 140c, 141, 142, 143, 144, 144a, 144b, 145, 145a, 148, 149, 150, 151a, 153, 156, 157, 159, 160, 169, 178a, 179, 182 i 186 i Senćanski put 151-309 i 154-190

48. MZ “ALEKSANDROVO”, SUBOTICA, AKSENTIJA MARODIĆA BR. 28

Beogradski put 165-195 i 168-206B, Beogradski put (Jugoslovenska) 33-63 i 32-64, Blaže Jovanovića, Bregalnička, Vladimira Rolovića, Vlasenička, Grmečka, Deliblatska, Dečanska, Dušana Krnjajskog, Zelić Josipa 1-43, Zenička, Jovana Pačua 2-38, Jurija Gagarina, Lazarevačka, Patrisa Lumumbe, Plate Dobrojevića 16-62, Podravska, Starine Novaka 1-11, Trg Paje Jovanovića i Čović Jelene

49. MZ “VERUŠIĆ”, BIKOVO, BIKOVO SALAŠI BR. 18/B

Bikovo salaši 1-143, 2-144a, Gornji Verušić 130a i Novi Žednik salaši 39, 46, 47, 56, 73, 73a, 77, 77a, 79, 79-A, 79c, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93 i 95

50. DES D.O.O. (BIVŠI “AGROKOMBINAT”), SUBOTICA, GORNjI VERUŠIĆ BR. 58

Gornji Verušić 0, 5, 8, 18, 19, 20, 29, 32, 32-A, 41, 42, 42-B, 42-C, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 60, 61, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 80, 84, 86, 86-A, 87, 88, 92, 93, 94, 94-A, 95, 96, 97, 97-A, 98, 98-A, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115-A, 117, 119-A, 120, 121, 124, 126, 126-A, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134-A i 135, Mala Bosna salaši 169, 199, 201 i 232a i Stari Žednik salaš 450, 450B, 450c, 458, 459, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 473a, 476, 476a, 479, 480, 482a i 484

51. OŠ “10. OKTOBAR”, SUBOTICA, BOZE ŠARČEVIĆA BR. 21

I ustanka 1-21 i 2-22, Alberta Ajnštajna, Bečejska, Bistrička, Bitoljska, Boze Šarčevića 2-44, Bolmanska, Bohinjska, Vjekoslava Karasa, Gavrila Principa, Dravska, Ivana Meštrovića, Jakšićeva 1-27 i 2-24, Jahorinska, Josipa Eugena Tomića, Koste Abraševića 1-31 i 2-24, Latak Ištvana, Mačković Titusa, Olah Šandora, Pala Papa, Perl Gelerta, Rade Končara 1-39 i 2-32, Svetozara Markovića, Segedinski put 2-48, Segedinski put (Moše Pijade) 2-48, Trebinjska i Frederika Šopena 1-27 i 2-32

52. OŠ “10. OKTOBAR”, SUBOTICA, BOZE ŠARČEVIĆA BR. 21

I ustanka 23-47a i 24-50, Balkanska, Bihaćka, Boze Šarčevića 1-45, Desanke Maksimović, Đorđa Natoševića, Jakšićeva 29, Karolja Hendriha, Koste Abraševića 33-45 i 26-36, Loznička, Lošinjska 7-67, Marije Kiri, Nikole Kopernika, Njegoševa, Rade Končara 41-57a i 34-58, Segedinski put 50-124, Segedinski put (Moše Pijade) 50-88, Slavonska, Tuk ugarnice 29-61 i 22-60 i Frederika Šopena 29-61 i 34-76

53. EKONOMSKI FAKULTET, SUBOTICA, SEGEDINSKI PUT BR. 9-11

Adolfa Singera, Ante Parčetića, Aranđelovačka 1-23A i 2-12, Vladimira Majakovskog 1-37 i 2-64, Jovana Mikića 2-42, Karolja Bitermana 1-17 i 2-28, Kireška 2-40D, Marije Vojnić Tošinice, Pavlovačka 1-13C i 2-16, Segedinski put 1-27, Segedinski put (Moše Pijade) 1-27, Teslina 1-29 i 2-30, Husinska, Cerska i Šantićeva 1-27C i 2-30

54. OŠ “JOVAN MIKIĆ”, SUBOTICA, SAVE KOVAČEVIĆA BR. 16

Alekse Dundića, Alekse Ivića, Aranđelovačka 25-55 i 14-28, Belocrkvanska, Boška Buhe, Braće Ribnikara, Bukovička, Dežea Kostolanjija, Endrea Adia, Imrea Šafranja, Ištvana Kizura, Josipa Kraša, Karolja Bitermana 19-47 i 30-48, Kireška 42-56, Lička, Mihajla Pupina, Radenska, Save Kovačevića 1-53a i 2-48, Segedinski put 29-55, Segedinski put (Moše Pijade) 29-55, Teslina 31-57B i 32-56, Ferenca Kiša i Šantićeva 29-45B i 32-52

55. VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANjE VASPITAČA I TRENERA, SUBOTICA, BANIJSKA BR. 67

Antona Aškerca 1-37 i 2-40, Banijska 1-63, Višegradska, Dobojska, Zetska, Ohridska, Partizanskih baza 1-33, Petrinjska, Petrinjska (Babič Mihalja), Segedinski put 57-73, Segedinski put (Moše Pijade) 57-73, Ferenca Čakija i Heroja Pinkija 1-29 i 2-30

56. VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANjE VASPITAČA I TRENERA, SUBOTICA, BANIJSKA BR. 67

Antona Aškerca 39-85 i 42-86b, Bajmočka 91A-99c i 84-98, Banijska 65-91 i 2-62, Gutenbergova, Deligradska, Dolenjska, Kalnička, Karaš, Kireška 58-90L, Kodalj Zoltana, Koh Roberta, Maroš, Nera, Partizanskih baza 35-95, Pesnička, Rečna, Teslina 59-111 i 58-72, Heroja Pinkija 31-105 i 32-110, Čat Geze i Šantićeva 47-63 i 54-110

57. OŠ “MAJŠANSKI PUT”, SUBOTICA, MAJŠANSKI PUT BR. 87

359. nova, 360. nova, Avalska, Bajmočka 101-123 i 100-124, Banijska 89-101a i 64-76, Baštovanska, Vladimira Majakovskog 39-69 i 66-82, Gošina, Dedinjska, Edea Telča, Zvornička, Jovana Cvijića, Kireška 1-109, Konstantina Petrovića, Kopaonička, Miloša Crnjanskog, Mihalja Servoa, Mišarska, Nikšićka, Pavlovačka 15-31 i 18-32, Prizrenska, Pčelarska ulica, Sabo Mikloša, Save Kovačevića 53b-63 i 50-68, Ulica Verice Barać, Ulica Verice Barać (560. nova), Hrastova i Šamačka

58. OŠ “MAJŠANSKI PUT”, SUBOTICA, MAJŠANSKI PUT BR. 87

Ber Imrea, Blaha Lujze, Borisa Krajgera, Braće Sudarevića, Vinogradarska, Vlaha Bukovca, Goce Delčeva, Istočni vinogradi 100, 108, 126, 163, 171, 175, 176 i 177, Janoša Hunjadija 1 i 2-14, Jose Merkovića, Kozjačka, Koste Trifkovića, Kun Ernesta, Majšanski put 27-161 i 22-150, Majšanski put (VIII vojvođanske udarne brigade) 37-67, Majšanski put (Stari majšanski put) 39-83 i 24-82, Nevesinjska, Olimpijska, Partizanskih baza 97-121, Sime Šolaje, Tivadara Puškaša, Tikveška, Titusa Dugovića, Hajduk Stanka, Švalb Mikloša i Šime Ivića

59. OŠ “MAJŠANSKI PUT”, SUBOTICA, MAJŠANSKI PUT BR. 87

51. divizije, Alberta Sentđerđija, Antuna Vrančića, Arpadova ulica, Vardarska, Višnjička, Gospićka, Dalija, Ernea Kiša, Zapadni vinogradi 124, 124a, 124b, 128, 132b, 203, 203a, 203g, 203d, 203i, 203f, 203h, 203c, 204, 204a, 204b, 204d, 204e, 204i, 204J, 204h, 204c, 205, 206a, 206d, 207a, 207b, 210, 210a, 210b, 210g, 210d, 210c, 211, 211d, 213a, 219, 225, 228, 228a, 228b, 228g, 228f i 228c, Zidarska, Istočni vinogradi 363, 366, 369, 381a, 383 i 383c, Jovana Mikića 73-355 i 44-298, Kruševačka, Makarska, Milutina Uskokovića, Miroslava Antića, Rumska, Timočka i Učiteljska

60. MZ “MAKOVA SEDMICA”, SUBOTICA, MAJŠANSKI PUT BR. 362

381. nova, 382. nova, 383. nova, 384. nova, 4. crnogorske brigade, Anke Butorac, Beogradska, Bračka, Darinke Radović, Đeri Ferenca, Istočni vinogradi 192, 195, 195c, 223g, 223f, 236, 242, 242a, 245, 246, 246a, 249, 284, 322c, 331, 331a, 336 i 343, Krfska, Lukač Đerđa, Ljermontova, Majšanski put 163-361, Majšanski put (VIII vojvođanske udarne brigade) 203-307, Marka Peričina Kamenjara, Milana Konjovića, Omladinska, Pećarska, Podgorska, Segedinska, Tetovska, Ulica čempresa, Ulcinjska i Celjska

61. MZ “MAKOVA SEDMICA”, SUBOTICA, MAJŠANSKI PUT BR. 362

10. novembra, Ane Frank, Graničarska, Diljska, Zagorska, Isidore Sekulić, Istočni vinogradi 2e, 7, 13, 26, 29b, 33a, 37, 38a, 41, 71b, 72c, 76, 76d, 78a, 81, 81a, 89, 96a, 96f, 104, 104a, 104b, 191, 196, 197, 197a, 199, 201, 207, 210, 226a, 233, 235, 235a, 235b, 241, 241a, 241b, 245a, 253 i 308, Janoša Hunjadija 18, Jelene Ćetković, Jesenička, Jovana Dučića, Kikindska, Kireška 111-161, Klare Feješ, Luja Pastera, Ljubice Ivošević, Majšanski put 152-360, Majšanski put (VIII vojvođanske udarne brigade) 160a-280, Nadežde Petrović, Negotinska, Osječka, Paraćinska, Partizanskih baza 66-134, Peščarina 245 i 247, Pulska, Radanovac 55, 56, 57, 59, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 83a, 83b, 84, 84a, 84e, 84c, 88, 162, 163, 164, 167 i 168, Radojke Lakić, Slobodana Penezića Krcuna, Splitska, Titogradska, Topčiderska, Tordanska i Čavolj 255-271 i 238-284

62. OBDANIŠTE “NAŠ BISER”, SUBOTICA, EDUARDA RUSIJANA BB

Avnojska, Balaža Viraga, Banjalučka, Bele Bartoka 1-49 i 2-46, Bokeljska, Vuka Mandušića 1-55 i 0, Grdelička, Dunavska, Đevđelijska, Eduarda Rusijana, Jug Bogdana, Ljube Šercera, Otvorena, Palićka, Partizanskih baza 2-36, Pionirska, Pribojska, Radnoti Mikloša 1-23 i 2-24A, Samoborska, Cvetna i Štipska

63. MZ “MALI RADANOVAC”, SUBOTICA, LIFKE ŠANDORA BR. 4

Bele Bartoka 51-127 i 48-68, Ištvana Viga, Jasminova, Jorgovanska, Kireška 92-162, Lastina, Mali Radanovac, Nađ Imrea, Nađ Imrea (XVI divizije), Partizanskih baza 38-64, Radanovac 23, 27, 27c, 28, 28a, 29, 31, 33, 34, 34a, 35, 35a, 35b, 35d, 35e, 35c, 35f, 36, 47, 50 i 154, Radnoti Mikloš 25-61 i 26-42, Ružina, Severna, Srednja, Sunčana, Turzo Lajoš i Ferenci Ibolje

64. MZ “MALI RADANOVAC” – PODRUM, SUBOTICA, LIFKE ŠANDORA BR. 4

Danko Pišta, Lifka Šandora, Oromska, Petra Čajkovskog i Studenička

65. MZ “RADANOVAC”, SUBOTICA, VENAC BRATSTVA I JEDINSTVA BR. 21

321. nova, Beli golub, Borova, Breskvina, Veljka Petrovića, Venac bratstva i jedinstva 1-219a i 2-102, Voćarska, Vrtna, Vuka Mandušića 57-63, Zelena, Livadska 1-81 i 2-82, Martonoška, Mira, Palmina, Peščarina 1-83 i 2-122, Poljska 1-11 i 2-10, Radanovac 218, 218d, 219b, 224, 228c, 235, 236, 240, 240c, 241, 244, 246, 246b, 250, 252b, 254c, 255c, 270, 281, 283, 283b, 295c i 316, Radanovačka, Rumenačka, Temerinska, Tuk ugarnice 11-17 i 12-20 i Hajdukovo 30a, 40b, 47d, 51 i 58

66. DOM MZ “RADANOVAC”, SUBOTICA, PEŠČARINA BR. 121/A

Venac bratstva i jedinstva 221-249 i 104-136, Zmajevačka, Kestenova, Livadska 83-121, Muškatla, Peščarina 85-217 i 124-222, Poljska 13-29 i 12-36, Radanovac 101, 107, 121, 131, 134, 136, 170, 172, 173, 209a i 311, Hajdukovo 82a i 97 i Crvenih ruža

67. OŠ “MIROSLAV ANTIĆ”, PALIĆ, TROGIRSKA BR. 20

4. jula, Aranj Janoš, Balaža Viraga, Banatska, Vladimira Đanića, Endrea Adija, Klare Feješ, Kozaračka, Lovačka 9-57 i 2-70a, Luke dr Mardašića, Partizanska, Radanovačka 2-22, Rogaška, Ružina, Sutjeska i Creska

68. OŠ “MIROSLAV ANTIĆ”, PALIĆ, TROGIRSKA BR. 20

10. oktobar, Bohinjska, Brestovačka, Dubrovačka 1-65a i 2-16a, Zelengorska 1-41, Zelengorska (Ištvana Kizura) 1-27, Javorska, Jasenovačka, Jezerska, Jožefa Hegediša, Košut Lajoša, Košut Lajoša (Lajoša Joa), Krfska, Lanji Ernea, Lastovska, Nikole Tesle, Palić ugarnice 29, 31 i 34, Riječka, Subotička, Trogirska, Tuk ugarnice 29-41 i 22-40, Horgoški put 1-63 i 2-62a i Cvetna

69. MZ “PALIĆ”, PALIĆ, SPLITSKA ALEJA BR. 1

43. nova, 44. nova, 45. nova, 46. nova, 47. nova, Alekse Šantića, Anđela Toričelija, Anđela Toričelija (Liparska), Aurela Štadlera, Aurela Štadlera (34. nova), Begejska, Bele Bartoka, Biskupa Lajče Budanovića, Biskupa Lajče Budanovića (Staparska), Vidovdanska, Vidovdanska (35. nova), Daruvarska, Železnička stanica, Željeznička, Zelengorska 2-56, Zelengorska (Ištvana Kizura) 2-56, Kanjiški put 1-21 i 2-20, List Ferenca, Marka Oreškovića, Obala Lajoša Vermeša, Olge Penavin, Olge Penavin (Lovranska), Omladinski park, Orbanfalva (Orbánfalva), Orbanfalva (Pionirska aleja), Pala Papa, Park fizičke kulture, Park heroja, Park heroja (Park narodnih heroja), Ribarska, Ritska, Solunska, Splitska aleja, Trg Đure Stantića, Trg Đure Stantića (Trg Đure Salaja), Trg Mađar Lasla, Trg Mađar Lasla (Trg Anđe Ranković), Fočanska, Horgoški put 65-109 i 64-120 i Šandora Petefija

70. OŠ “MIROSLAV ANTIĆ”, PALIĆ, TROGIRSKA BR. 20

40. nova, 42. nova, 7. jula, Atile Jožefa 1-27 i 2-22, Bele Kuna, Bolmanska, Bratstva-jedinstva, Buha Boška, Vranjska, Vrnjačka, Dubrovačka 30-60, Evropska, Evropska (Milana Martinovića-Metalca), Jorgovanska, Jorgovanska (38. nova), Josipa Kolumba, Lovačka 72-136, Lopudska 9-401 i 34-398a, Marije Bursać, Mihalja Servoa, Palmina, Panonska, Prespanska, Pulska 1-37 i 2-66 i Hajdukovo 1-37, 2-28a, 105-159 i 106-170A

71. SALA ZA SVATOVE TAKAČ, PALIĆ, LUDOŠKA BR. 15

49. nova 1-29, 50. nova, 51. nova, 52. nova, 53. nova, 54. nova, 55. nova, Atile Jožefa 29-79 i 24-72, Barska, Branislava Brane Crnčevića (Vikend naselje bb), Vikend naselje, Ilije Birčanina, Kanjiški put 29-197 i 36-200a, Lopudska 1-7C i 2-32, Ludoška, Palić salaši 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 16, 16b, 16d, 16f, 16c, 17, 18, 19, 23b, 25a, 27, 27a, 27c, 131, 132, 136, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 159, 161, 163, 164, 166, 167, 170, 171, 172, 176a, 182, 184, 184b, 185, 189, 191, 192, 192a, 192b, 194, 195, 195a, 195b, 195e, 195c, 196, 196C, 198, 203, 205, 210, 211, 214, 216, 218, 222, 231, 234, 237, 237b, 281f i 328, Prežihova Voranca, Hajdukovo 333-407 i 334-408 i Horgoški put 111-179, 122-178a, 182A, 190 i 193

72. MZ “HAJDUKOVO”, HAJDUKOVO, BORISA KIDRIČA BR. 30

49. nova 2-24, Borisa Kidriča, Vuka Karadžića, Doža Đerđa, Žarka Zrenjanina, Ivana Cankara, Imrea Čepea, Kireška, Kostolanji Dežea, Matije Gubca, Omladinskih brigada, Palić salaš 36, 36a, 37, 38, 38a, 38b, 39, 40, 40a, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47a, 48, 50, 51, 53, 329a i 330, Pere Popovića Age, Prvomajska, Prespanska, Salaš, Sarajevska, Hajdukovo 316-332 i 317-333H, Horgoški put 181-235 i 196-208, Šandora Petefija i Školska

73. OŠ “PETEFI ŠANDOR”, HAJDUKOVO, NOSA BR. 622

Nosa 541-669A i 508b-670

74. OŠ “PETEFI ŠANDOR”, HAJDUKOVO, OMLADINSKIH BRIGADA BR. 29-31

Vanger šor, Željeznička, Kaštelj put, Milković šor, Stipić put, Fekete šor, Hajdukovo 159-315, 160-314, 409-499 i 406-498 i Hever šor

75. MZ “BAČKI VINOGRADI”, BAČKI VINOGRADI, BEOGRADSKA BR. 2

10. nova, Aranjšor, Bački vinogradi 1-161A i 2-162, Jožef Atila, Muškatla, Romanijska i Hateleš ut

76. OŠ “PETEFI ŠANDOR”, BAČKI VINOGRADI, BEOGRADSKA BR. 23

Adi Endre, Bački vinogradi 163-387 i 164-388, Beogradska, Veljka Vlahovića, Vinogradarska, Edvarda Kardelja, Željeznička, Igmanska, Kizur Ištvana, Kiš Ferenca, Ludoška, Majtenji Mihalja, Mora Ferenca, Pap Pala, Petefi Šandora, Rigo, Rudi Čajevca, Segedinski put, Subotička, Horgoška i Šandora Lifke

77. DOM “ŠUPLjAK”, ŠUPLjAK, KOSTOLANjI ARPADA BR. 108

Grobljanski put 2-22, Kostolanji Arpada 51-127 i 78-170, Kulski put, Novi šor, Palić salaš 219, 220, 221, 222, 224 i 227, Peščara ulica, Salaš, Senćanski put, Crkveni put i Šupljak 148-180, 149-179, 205-299 i 206-298

78. ŠUPLjAK, ŠUPLjAK 88 (LUDAŠKI ŠOR 134)

55. nova, Grobljanski put 1-19 i 24-32, Ludaški šor 43-237 i 60-244, Palić salaš 26, 28, 30, 58, 88, 100, 119, 120, 121 i 131a, Ulica slanog jezera, Horgoški put 178-196 i Šupljak 39-147 i 40-146

79. OŠ “MIROSLAV ANTIĆ”, ŠUPLjAK, HALOMSKI ŠOR BR. 3

Kostolanji Arpada 1-49 i 2-76, Ludaški šor 1-39 i 2-58, Halomski šor, Cvijin šor i Šupljak 1-37, 2-38, 181-203, 182-204, 300-538 i 301-539

80. MZ “BIKOVO”, BIKOVO, BIKOVAČKI PUT BR. 197

10. nova, 11. nova, 12. nova, Bikovački put 81-223 i 64-274, Bikovo salaši 145-535a i 146-530, Bratstvo jedinstvo, Vojvođanska, Dalmatinska, Đure Đakovića, Kosmajska, Ljubljanska, Omladinska i Savska

81. OŠ “HUNjADI JANOŠ”, ČANTAVIR, TRG SLOBODE BR. 2

9. nova, Adi Endre 2-112, Bolmanska 2-60, Vinogradi 1, Vinogradi 2, Vinogradi 3, Vinogradi 4, Vinogradi 5, Vinogradi 6, Kanjiška 26-38, Maršala Tita 1-47a, Mala, Mihajla Servoa, Moše Pijade, Nikole Tesle, Oslobodilačka, Srbobranska 15-103, 22-28, Trg Petefi brigade, Trg slobode, Halas, Crvena zvezda i Čantavir salaši 9-15 i 10-14

82. MZ “ČANTAVIR” – SALA ZA SASTANKE, ČANTAVIR, MARŠALA TITA BR. 38

6. nova, 7. jula, 8. mart, 8. nova, Adi Endre 1-61, Aranj Janoša, Bartok Bele, Borisa Kidriča, Vašarište, Vekonj Antal, Gruač Đule, Đuro Salaj, Engelsova, Željeznički trg 2-30, Jožefa Atile, Jugoslovenske narodne armije, Kanjiška 57-129 i 40-126, Karla Marksa, Lenjinova, Maršala Tita 2-122, Moravska, Omladinska 1-11A i 2-24, Pap Pal, Pionirska, Prvomajska, Proleterska, Senćanska, Srbobranska 1-13 i 2-20, Trg Republike, Udarnička, Ferenca Kelemena i Čantavir salaši 29-155, 28-156

83. GOSTIONA “TISA”,ČANTAVIR, TOPOLSKI PUT BR. 10

11. oktobra, Avalska, Bajmočka, Bolmanska 1-103 i 62-98A, Vajdašag, Vetrenjača, Gornja, Doža 1, Doža 2, Doža 3, Doža 4, Doža 5, Doža 6, Eđšeg, Željeznički trg 1-33, Kanjiška 1-55a, 2-24, Kiš Ferenca, Maršala Tita 49-99, Mala dolina, Omladinska 13-43 i 26-46a, Somborska, Srbobranska 30-110, Topolska, Ferenca Oraveca, Haladaš, Čaki Lajoš, Čantavir salaši 157-439 i 158-392 i Čikerija

84. MZ “VIŠNjEVAC”, VIŠNjEVAC, MARKA OREŠKOVIĆA BR. 21

Grobljanska, Gruborova, Zmaj Jovina, Ilije Lubarde, Labusova, Maksimovićeva, Marije Bursać, Marka Oreškovića, Markovićeva, Miljanovićeva, Obradovićeva, Romićeva, Salaš, Steve Banjanina i Ćopićeva

85. DOM MESNE ZAJEDNICE, BAČKO DUŠANOVO, IVE LOLE RIBARA BR. 48

1. nova, 2. nova, 3. nova, Dušanovo salaši, Ive Lole Ribara, Partizanska, Petra Drapšina, Svetozara Markovića i Školska

86. OŠ “BOSA MILIĆEVIĆ”, NOVI ŽEDNIK, NIKOLE TESLE BR. 1

Antala Kiša, Bačvanska, Braće Pualić, Vojvođanska, Đure Salaja, Ive Lole Ribara, Ilije Lubarde, Kosovska, Maršala Tita, Nevesinjska, Nikole Tesle, Petra Kočića, Petra Petrovića Njegoša, Save Kovačevića, Skojevska i Cara Dušana

87. MZ “NOVI ŽEDNIK”, NOVI ŽEDNIK, ILIJE LUBARDE BR. 4

Bose Miličević, Zagrebačka, Kninska, Matka Vukovića, Novi Žednik salaši 1a, 1b, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 13, 13a, 13b, 13d, 16, 20, 23, 104, 104a, 104b, 104e, 105, 106, 110, 114, 151, 152, 156, 373, 377, 381, 381a, 383, 389, 389a, 391, 402, 402a, 531, 534, 536, 537, 538 i 542, Ognjena Price, Petra Drapšina, Proleterskih brigada, Radoja Vujoševića, Remije Bašića, Titogradska, Filipa Kljajića i Hercegovačka

88. OŠ “PIONIR”, STARI ŽEDNIK, VLADIMIRA NAZORA BR. 15

10. oktobra, Beogradski put, Boze Šarčevića, Borisa Kidriča, Bratstva jedinstva, Vase Pelagića, Vladimira Nazora, Gavrila Principa, Dimitrija Tucovića, Đure Đakovića, Edvarda Kardelja, Žarka Zrenjanina, Zmaj Jovina, Ivana Milutinovića, Kizur Ištvana, Maksima Gorkog, Matije Gupca, Matka Vukovića, Moše Pijade, Pionirska, Prvomajska, Rade Končara, Save Kovačevića, Stari Žednik salaš 44, 141a, 160, 162, 187, 189, 191, 194, 195, 196a, 197, 198a, 203, 212, 307, 309, 310, 311, 312a, 314, 318, 319, 320, 321, 324, 325, 334, 335, 336, 337, 341, 346, 346a, 346b, 346e, 347, 347a, 351, 352, 361a, 362, 363, 365, 366, 367, 371, 372, 373, 376, 377, 383, 383a, 402, 402a, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 412, 413, 416, 417, 418, 420, 425, 427, 428, 434, 437, 438, 439, 441, 442, 443, 444, 445, 455, 486, 487, 487a, 488, 488b, 489, 495, 499, 499A, 500, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 508a, 508b, 510, 512, 513, 576 i 580, Trg slobode i Čantavirski put

89. OŠ “VLADIMIR NAZOR”, ĐURĐIN, VLADIMIRA NAZORA BR. 43

1. nova, Bajmočki put, Bačvanska, Borisa Kidriča, Bose Milićević, Braće Radić, Vladimira Nazora, Vojvođanska, Đure Đakovića, Železnička, Ive Lole Ribara, Jovana Mikića, Maršala Tita, Matka Vukovića, Mišićevski put, Moše Pijade, Narodnog fronta, Oktobarska, Prvomajska, Salaši, Sremska i Subotička

90. OŠ “VUK KARADžIĆ”,BAJMOK, TRG MARŠALA TITA BR. 1

4. nova, 9. nova, Braće Radić, Veliki pašnjak, Vojvođanska, Gundulićeva, Doža Đerđa, Zagrebačka, Zvezdina, Jug Bogdana, Kačićeva, Kraljevića Marka, Lajoša Košuta, Mažuranićeva, Matije Gupca, Miloša Obilića, Pačirski red, Preradovićeva, Savska, Svetozara Miletića, Somborski put 1-55, Sremska, Sunčana, Trnjište – salaš, Čistac salaši, Džak i Štrosmajerova 1-51

91. PU “NAŠA RADOST” (OBDANIŠTE),BAJMOK, JNA BR. 27

2. nova, 3. nova, 5. nova, 6. nova, 7. nova, 10. nova, 11. nova, 12. nova, Balkanska, Vlade Ćetkovića, Gajeva, Žabnjak, Železnička, Železnička stanica, Zubačište, Istarska, Jugoslovenske narodne armije 1-93, Kaćmarski put, Kolodvorska, Mihovila Pavleka Miškina, Mlinska, Nova, Obalska, Orlovska, Petefi Šandora, Petra Drapšina, Ružina, Save Kovačevića, Sajmište, Somborski put 0-58, Stanišićka, Frankopanska, Cara Lazara i Štrosmajerova 2-52

92.MESNA KANCELARIJA “BAJMOK”,BAJMOK, TRG MARŠALA TITA BR. 2

Bačićeva, Dubrovačka, Dunavska, Zmaj Jovina, Ive Lole Ribara, Jugoslovenske narodne armije 2-12, Kralja Tomislava, Maksima Gorkog 1-5 i 2-6, Mali Pašnjak, Marka Oreškovića, Moše Pijade, Omladinska, Subotička 2-68, Trg Maršala Tita 1-35 i 2-18, Trumbićeva, Hrvatska i Šaševi salaš

93. PU “NAŠA RADOST” (ZABAVIŠTE), BAJMOK, MIJE MANDIĆA BR. 1

Beogradska, Bregovita, Golubova, Zrinjska, Jugoslovenske narodne armije 14-98, Karađorđeva, Kosovski trg, Krajiška, Kratka, Maksima Gorkog 7-63 i 8-78, Mala, Mala kapelska, Mije Mandića, Partizanska, Subotička 1-81 i Frana Supila

94.OŠ “VUK KARADžIĆ” NA RATI, BAJMOK, BAJE PIVLjANINA BR. 23

29. novembra, Baje Pivljanina, Bunjevačka, Vardarska, Vuka Karadžića, Gavrila Principa, Durmitorska, Đure Daničića, Jovana Cvijića, Luke Vukalovića, Madaraški salaši, Marka Miljanova, Novo naselje, Njegoševa, Primorska, Rade Končara, Rata salaš i Tri istarske žrtve

95. DOM KULTURE “MIŠIĆEVO”, MIŠIĆEVO, VLADE ĆETKOVIĆA BR. 23

1. nova, 2. nova, Vlade Ćetkovića, Karlovačka, Mišićevo salaši i Sarajevska

96. MZ “MALA BOSNA”,MALA BOSNA, SUBOTIČKA BR. 12

Bačka, Veljka Vlahovića, Vladimira Nazora, Vojvođanska, Edvarda Kardelja, Mala Bosna salaši 1a, 1b, 2, 3, 4, 7, 8, 12, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 23, 24, 24a, 24B, 24C, 25a, 26, 27, 34, 35, 38, 39, 40, 50, 51, 52, 52B, 53, 54, 54a, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64a, 66, 67, 69, 70, 71, 71a, 72, 73, 74, 76, 82, 83, 84, 85, 87, 104, 105, 106, 110, 116, 127, 129, 131a, 132, 133, 133-D, 136, 136a, 140, 141, 155, 165, 166a, 177, 238, 252, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 259a, 260, 261, 261a, 261c, 262, 262b, 263, 263a, 264a, 264d, 264c, 265, 266, 267, 267a, 267C, 268, 268a, 271, 271a, 271c, 272, 273, 274, 276, 276a, 279, 280, 280a, 282, 286, 287, 293, 294, 295, 327, 341, 349, 355, 356, 357a, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 368, 368a, 370, 399, 409, 410, 411, 416, 416a, 417, 425, 438, 449, 452, 453, 455, 456, 464, 468, 469, 470, 471, 472, 476, 477, 477a, 508, 521, 523, 524, 525, 527, 530, 530a, 531, 531a, 531c, 532, 532A, 534, 535, 537, 540b i 542, Matka Vukovića, Milana Martinovića Metalca, Subotička ulica i Džemala Bijedića

97. OŠ “MATIJA GUBEC”,DONjI TAVANKUT, MARKA OREŠKOVIĆA BR. 11/A

26. nova, 27. nova, 29. nova, 30. nova, Bačka, Ivana Sarića, Josipa Klarskog 1-33 i 2-38, Matka Vukovića, Nikole Tesle i Salaš 1-65, 2-42, 48-62, 76-164, 75-165, 370-388, 371-389, 1635-1783 i 1636-1784

98. OŠ “MATIJA GUBEC”,DONjI TAVANKUT, MARKA OREŠKOVIĆA BR. 11/A

24. nova, 31. nova, Braće Radić, Zmaj Jovina, Ive Lole Ribara, Jovana Mikića, Josipa Klarskog 35-141 i 42, Jugoslovenska, Ljutovo salaši 267, 268, 270, 456, 458, 461, 463, 464, 464a, 465a, 467, 468, 469, 469a, 470, 471, 473, 474, 476, 489, 494, 498, 500, 502, 506, 513, 516, 518, 520, 521a, 524, 525, 528, 529, 532, 534, 535, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 550, 552, 559, 560, 564, 568, 569, 574, 575, 577, 579, 580a, 581, 584, 585, 586, 592, 595, 597, 599, 602, 603, 604, 606, 607, 615, 620, 622, 623, 624, 626, 639, 640, 642, 645, 646a i 649, Marka Oreškovića, Mije Mandića, Rade Končara, Salaš 0, 44, 66, 66a, 66c, 68, 68, 68d, 69, 537, 544, 639, 667-937 i 668-938 i Trg Žarka Zrenjanina

99. OŠ “MATIJA GUBEC”, GORNjI TAVANKUT, TAVANKUT BR. 1488
Tavankut – svi brojevi

100. DOM KULTURE MZ “LjUTOVO”, LjUTOVO, SLOBODANA PRINCIPA SELjE BR. 3

Bačka, Branka Radičevića, Višnjina, Vojvođanska, Vuka Karadžića, Vuković Rozike, Dinarska, Dravska, Ivana Mažuranića, Ljutovo salaši, Mamužićev put, Matije Gupca, Nikole Tesle, Peščarina, Slobodana Principa-Selje, Somborska, Trg Svetozara Markovića i Čikerijska

101.MZ “KELEBIJA”, KELEBIJA, PUT EDVARDA KARDELjA BR. 383

4. jula, 8. marta, Bagremova, Borova, Bose Miličević, Bršljanska, Graničarska, Dugina, Dugina (3. nova), Zvezdana, Zelena, Izletnička, Jovana Mikića, Jorgovanska, Kestenova, Livadska, Liparska, Lovačka, Nil Armstronga, Obalska, Omladinska, Orahova, Orahova (10. nova), Pala Papa, Prvomajska, Put Edvarda Kardelja 130-288A, Pčelarska, Rasadnička, Sonje Marinković 1-11, Srednja, Srednja (5.nova), Sunčana, Tiha, Ulica Topole, Ulica Topole (2. nova), Hrastova, Cvetna, Čavolj 1-211, 0-210, Čeh Karolja i Šumska

102. MZ “KELEBIJA”, KELEBIJA, PUT EDVARDA KARDELjA BR. 38315. avgusta 2-20, 7. jula, Veljka Vlahovića, Vinogradska, Kelebija 1-161, 2-162,

169C, 172, 173, 198-410 i 193-411, Kizur Ištvana, Kiš Ferenca, Lazara Nešića, Majer Otmara, Matija Gubca, Matka Vukovića i Put Edvarda Kardelja 153-435

 

Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.

Tagovi:

Pročitajte još: