Radonjić konačno na terenu: Račić napravio veliku grešku i „častio“ Torino pobedom

Završeno je 11. kolo Serije A

Fudbaleri Torina savladali su Sasuolo sa 2:1 u meču 11. kola italijanske Serije A.

Sam početak meča je pripao domaćem timu, a već u šestom minutu Adriren Tameze odlično je asistirao Antoniju Sanabriji, koji je precizno plasirao loptu iza golmana Sasuola, Konsiljija za 1:0.

Ipak, na sledeći pogodak nije se dugo čekalo. Sasuolo je brzo odgovorio, samo 13. minuta kasnije Rikardo Rodrigez napravio je kardinalnu grešku, kada je predaao loptu protivniku. Domeniko Berardi iskoristio je ovu priliku pronašavši Kristijana Torštveda, a ovaj potom postigao prelep pogodak pošto  je lopta  samo prošla pored nemoćnog Vanje Milinković-Savića.

Odlučujući trenutak utakmice usledio je u 68. minutu kada je vezista Sasuola, Uroš Račić, izgubio loptu na svojoj polovini. Nikola Vlašić, rezervista u timu Torina, iskoristio je ovu grešku i doneo pobedu svom timu.

Srpski reprezentativci Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić odigrali su ceo meč za domaći tim, dok je Nemanja Radonjić ušao sa klupe u 83. minutu. Na strani Sasuola, Uroš Račić proveo je svih 90 minuta na terenu, ali njegova greška bila je jedan od ključnih momenata utakmice.

Na ovom meču nastupio je i srpski internacionalac Nemanja Radonjić. On j eodigrao 11 minuta, ali nije imao ozbiljniji uticaj na igru sovg tima.