Radnički iz Barande dobar u Dolovu, ipak bodovi domaćinu

BARANDA – Radnički je odigrao odličnu utakmicu u Dolovu ali je lider prvenstva Prve južnobanatske lige ipak uspeo da trijumfuje sa golom razlike.

DOLOVO – RADNIČKI (Baranda) 4:3 (2:2); Uzbudljiva utakmica sa sedam golova odigrana je u Dolovu. Na poluvremenu nerešeno ali su domaćini uspeli da ostvare pobedu u nastavku meča. Strelci za Radnički su bili Dobrić, Dmiović i Milovanov.

Sa ovim porazom Baranđani su pali na 13. mesto, a u poslednjem kolu se sastaju sa Hajdučicom i od tog rezultata, kao i od rezultata meča Spartak – Dolovo zavisiće da li će na kraju sezone biti 14., 13. ili 12.

Rezultati 29. kola: Jedinstvo Stević – Budućnost (BB) 2:5; Hajdučica – Vulturul 2:0; Dolovo – Radnički 4:3; Dolina – Spartak 1911 3:1; Sloga (P) – Ševac 2:1; Potporanj – Crvena Zvezda 1:1; Glogonj – Sloga (BNS) 2:2; Budućnost (A) – Unirea 1:8

Tabela: 1. Dolovo (63); 2. Dolina (60); 3. Crvena Zvezda (60); 4. Glogonj (49); 5. Unirea (46); 6. Sloga (BNS) (46); 7. Potporanj (44); 8. Sloga (P) (40); 9. Ševac (39); 10. Vulturul (39); 11. Spartak 1911 (37); 12. Budućnost (BB) (37); 13. Radnički (36); 14. Hajdučica (35); 15. Jedinstvo Stević (32); 16. Budućnost (A) (4)