logo transparend vojvodina uzivo

,

Preporođeni Omladinac iz Opova srušio i Slaviju

OPOVO – Omladinac nastavlja svoju pobedničku prolećnu seriju, a ovog puta ceh je platila Slavija iz Kovačica, inače drugoplasirana ekipa u prvenstvu.

Osim poraza od lidera na gostovanju u Kovinu, Opovčani su ovog proleća zabeležili sve pobede.

OMLADINAC 1927 (Opovo) – SLAVIJA (Kovačica) 3:1 (1:0); Pogotkom Živića u 37. minutu Opovčani su na poluvreme otišli sa minimalnim vođstvom. Isti igrač je bio strelac u 51. minutu, da bi Stoiljković u 71. minutu povećao vođstvo na 3:0. U finišu meča došlo je do opuštanja, gosti su u 85. minutu smanjili na 3:1 i imali još par prilika ali je golman Šiđanin bio na visini zadatka.

Omladinac 1927: N.Šiđanin, Tasković, Tomić, Jovanov, Ranđić, Ivić, Trifković, Dimitrov, Stojić, Živić, Stojanović (igrali su još: Radojčić, Stoiljković, Todorović, Milić, Arsenović)

Rezultati 19. kola: Omladinac 1927 – Slavija 3:1; Jedinstvo – Kolonija 2:6; Pobeda – Borac 4:5; Vojvodina – slobodan tim.

Tabela: 1. Kolonija (40); 2. Slavija (32); 3. Vojvodina (28); 4. Omladinac 1927 (-1) (26); 5. Borac (14); 6. Jedinstvo (13); 7. Pobeda (-1) (10)