Plandište: Ubedljiva pobeda KK Agrobanat

PLANDIŠTE – Košarkaški klub Agrobanat Plandište, u okviru 15. kola Muške regionalne lige (MRL) Sever-Jug, na domaćem terenu, u hali OŠ Dositej Obradović Plandište, odigrali su utakmicu protiv ekipe KK Opovo 99.

Vrlo zanimljiv košarkaški duel, protiv vrlo dobre ekipe iz Opova, završen je pobedom ekipe Agrobanata rezultatom 110:94 (27:31, 29:21, 29:19, 25:23).

Ekipa Agrobanata odigrala je još jednu vrlo odličnu utakmicu na domaćem terenu i ubedljivo pobedila. Na početku utakmice u prvoj četvrtini gosti su prikazali dobru kosarku, ali u nastavku utakmice ekipa iz Plandišta je apsolutno dominirala i pitanje pobednika se niti jednog trenutka nije dovodilo u pitanje. Još jedna vrlo efikasna utakmica Agrobanata, dokaz je kakve partije pružaju na domaćem terenu.

Ekipa KK Agrobanat se trenutno nalazi na četvrtom mestu sa skorom od 8 pobeda i 6 poraza.