Plandište: Odličan nastup FK SLoge pred prepunim tribinama

PLANDIŠTE – Fudbalski klub Sloga iz Plandišta svojim nastupom u baraž utakmici ispunila je sva očekivanja velikog broja posetilaca na stadionu kraj Mlekare.

Kao što su i obećali predstavnici kluba, baraž utakmica za popunu Vojvođanske lige Istok, odaigrana je pred prepunim tribinama, spktakularno za svakog ljubitelja fudbala i navijača Sloge. E sad, da li su navijači zadovoljni konačnim ishodom, da li gaje nade za još boljom partijom svojih ljubimaca u revanš utakmici, pokazaće vreme.

Prva utakmica baraža odigrana je u Plandištu i to pred više od 400 gledalaca, tražila se karta više, mesto više na prepunim tribinama. Ekipa Rusanda iz Melenaca odigrala je odlično prvo poluvreme, vodili su u dva navrata, dosuđen im je penal koji je golman Sloge Stevanović maestralno odbranio. Uspela je ekipa Sloge da se vrati u meč, ponajviše raspoloženom kapitenu Lazareviću koji je sa golom i asistencijom Nedimoviću vratio rezultatski egal na 2:2. Početkom drugog poluvremena gosti opet dolaze u vođstvo, ali Radić poravnava rezultat na 3:3. Imala je Sloga više od igre u drugom poluvremenu, stvarala je šanse preko Lazarevića, Carana, Samardžije ali lopta prosto nije htela u gol. Imali su i gosti iz Melenaca svoje prilike, ali raspoloženi Stevanović bio je na visini zadatka.

Prema prikazanoj igri, napad i jednog i drugog tima odradili su odličan posao, odbrana je ta koja je zakazala. Iako su navijači Sloge očekivali pobedu, iako je Sloga imala možda i izglednije prilike za gol, krajnji rezultat bio je 3:3, pravedno, sportski.

Još uvek ništa nije gotovo. Ostaje nam revanš meč koji se igra u Melencima u sredu, 21. juna sa početkom od 17:30 časova. Prilika da se poprave utisci, pripremi taktika i ostavi srce na terenu, pa neka bolji pobedi.