Panterski „ugriz“ u Ljubljani! „Prežaljeni“ FMP, posle produžetka, šokirao Cedevitu Olimpiju!

Beogradski tim ostvario veliki trijumf

Senzacionalan trijumf ostvario je FMP u Ljubljani! „Panteri“ su, u 3. kolu AdmiralBet ABA lige, uspeli da nadoknade minus 13 iz finiša treće četvrtine i posle produžetka ostvare veliku pobedu na gostovanju protiv Cedevite Olimpije – 92:89 (18:18, 16:23, 20:22, 23:14, 15:12).

Posle izjednačenih 15-ak minuta igre, domaći su preko Karmajkla, Pulena i Kina krenuli da prave razliku, koja je u 28. minutu stigla do maksimalnih 13 poena (63:50). Mnogi su tada pomislili da mladi tim „pantera“ neće imati snage za povratak, međutim tada je na scenu stupio sjajni Marko Pavićević i svojom minijaturom u finišu treće i početkom četvrte vratio FMP u igru.