Pakleni plan blokadera na Pravnom fakultetu: Hoće da vrbuju brucoše koji sutra polažu prijemni ispit

SRBIJA – Ono što je simptomatično je to da su najaktivniji blokaderi oni koje učenje i obrazovanje ne zanima, a to dokazuje primer jedne studentkinje koja je u statusu brucoškinje.

Sutra se održava prijemni ispit na Pravnom fakultetu u Beogradu, a blokaderi već planiraju da vrbuju brucoše kako bi usled manjka podrške osvežili svoje zgubidanske redove.

Kako se saznaje, blokaderi će sutra pre i posle prijemnog ispita na Pravnom fakultetu presretati buduće studente i agitovati su smeru nastavka blokade univerziteta.

Ono što je simptomatično je to da su najaktivniji blokaderi oni koje učenje i obrazovanje ne zanima, a to dokazuje primer jedne studentkinje koja je u statusu brucoškinje.

Naime, ova studentkinja (ime poznato redakciji) je jedna od najaktivnijih blokadera, upisala je Pravni fakultet 2024. godine i do sad nije dala nijedan ispit. I baš ona ima zadatak da presreće buduće kolege, verovatno da im daje svoj primer kako da uče i kako da postanu akademski građani

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: