Opštinska liga Bačka palanka: Prvi poraz Bačana

Soko – Tvrđava 1:0 (1:0)

NOVA GAJDOBRA: Igralište Sokola, gledalaca 100, sudija Dražić (Bačka Palanka).Strelac: Gušić u 40. minutu.Žuti kartoni: Borković, Smajić, M. Adamović, Đurica, V, Trivunović, M. Trivunović, Stojanović (Soko), Nemet, Kovačević, Šomoši (Tvrđava).Crveni karton: Vučić (Tvrđava).

SOKO: Crnčervić, Beraković (Smajić), S. Adamović, Dragović (Dangubić), Stojanović, Gušić, Tasovac, Đurica, V. Trivunović, M. Adamović (Nešković), M. Tivunović.

TVRĐAVA: Nemet, Bundalo, Vujinović, Vučić, Šomoši, Andrić, Ćosić (Čičevski), Agbaba, Stojčić (Bilobrk), Kovačević, Petrović.

Pobednosni gol za domaćine postigao je Srđan Gušić i tako, nastavak prvenstva učinio interensantnijim, jer ovo je prvi poraz gostiju iz Bača.

Slavija (P) – Kulpin 2:0 (1:0)

PIVNICE: Igralište Slavije, gledalaca 100, sudija Milešević (Bačačka Palanka). Strelci: Samaryić u 5. i Danilov u 80. minutu. Žuti kartoni: Samaryić, Zelić, Zackalicki, Belanji, Čobrda, Kirti (Slavija), Valentik, Ožvat, Zelenak (Kulpin).

SLAVIJA: Zelić, Belehradski, Benka, Obradović, Zackalicki (Belanji), Vinković (Danilov), Denis Šuster, Samardžić, Čobrda, Grnja, Kirti (Kuhta).

KULPIN: Mikluc (Krivak), Mlkavnik, Spevak, Valentik, Igić, Mrđan, Zanfirović, Nikolić (Ožvat), Jevremović, Tankosić, Kajtez.

Gostujuća odbrana je izdržala sve napade gostiju kojih je bilo na pretek, i tako doprinela da domaćini slave sa samo dva gola razlike. R. Brnja

Bačka (BP) – Neštin 2:4 (1:2)

BAČKA PALANKA: Stadion Bačke, gledalaca 100, sudija Dević (Bačka Palanka).Strelci: Ahmetović u 14. (iz penala) i Komosar u 62. za Bačku, Sič u 23, Vujović u 26, Jurišić u 59. i S. Ćulibrk u 88. minutu za Neštin.Žuti kartoni: Petković, Pudelka, L. Božin (Neštin).

BAČKA: B. Bjeloš, Komosor, N. Đurišić, B. Lukač, Petković, Ahmetović, D. Bjeloš (Nešticki), Jovicki (Petrović), Pavlović (Gostović), Popadić (Karanović), V. Đurišić (Kelenc).

NEŠTIN: Petaković, Sič, S. Božin, Gnjatović, Pudelka, S. Ćulibrk, L. Božin (Vukmirović), Uvaček, Jurišić (Bakoš), Vujović, Moravac.

Domaćini su pogodili i prečku i stativu, ali bodovi su pripali daleko iskusnim gostima iz Neština. Bolje su se snašli na teškom terenu punom vode.

Mladost (MB) – Orlovi 1:2 (1:0)

MALI BAČ: Igralište Mladosti, gledalaca 100, sudija Malić (Bačka Palanka).Strelci: N. Đukić u 22. za Mladost, a Vignjević u 75. i Kovačević u 85. minutu za Orlove. Žuti kartoni: Hlebec, S. Đukić, N. Đukić, Stanković, Mladenović (Mladost), Klisarić, Miškov, Konkolj (Orlovi).

MLADOST: Hlebec, Mladenović, M. Dević, N. Đukić, S. Đukić, Doroški, Babić, Miletić, Stanković, Dobre, Agbaba (U. Dević).

ORLOVI: Klisarić, Miškov, Konkolj, Benka, Maletin, Prole, Erak, Kovačević, Antonić, Vignjević, Kajtez (Uzurov).

Golman gostiju Klisarić je branio izvanredno. A, gol koji je postigao Nemanja Đukić iz slobodnog udaca nije mogao braniti. Pobedonosni gol postigao je Kovačević iz šuta s 20 metara.

Bačka (D) – Bački Hajduk 2:1 (1:0)

DESPOTOVO: Igralište Bačke, gledalaca 100, sudija Janjić (Novi Sad).Strelci: Santrač u 25. i Zelen u 53. za Bačku, M. Nikolić u 68. minutu za Bački Hajduk.

BAČKA: Pagač, Gajić (J. Budić),Lakić (Bajac), Fabri, Petrović, Kapetanov, Grujić, Šimun, Zelen, Santrač, Sekuruš.

BAČKI HAJDUK: NJenjić, Vladislav, Trifkanović, Bojić, I. Janović, Šećerov, M. Nikolić (Mališić), Drinić (Peulić), Kekoc (Marjanov), Išiković (Hayić), T. Nikolić.

Veoma zanimljiva utakmica, a na kraju pobedio je tim koji je iskoristio dve šanse, od mnogobrojnih.

Krivanj – Slavija (B) 6:1 (2:0)

SELENČA: Igralište Krivnja, gledalaca 100, sudija Bosnić (Bačka Palanka).Strelci: Kočonda u 25, Pavlov u 40. i 77, Končar u 80. i 85. i Spasić 88, Petrović u 74. minutu za Slaviju.Žuti karton: B. Horvat (Slavija).

KRIVANJ: Nađ, Haška, Jovović, Cvijić, Karačonji, Pavlov, Spasić (Bujak), Doboš, Riptak, Kočonda (Končar).

SLAVIJA: Dević, Takač, Stefanović, L. Drča, Sekulić, Petković, Petrović, Z. Jovanović, M. Drča, B. Horvat (Radojčić), Z. Jovanović (Bjelogrlić).

Igrači Krivnja mogli su slaviti još ubedljivijim rezultatom.

Maglić – Borac (V) 4:0 (1:0)

MAGLIĆ: Stadion Maglića, gledalaca 100, sudija Malić (Bačka Palanka).Strelci: Ilić u 5, Adamović u 62. i Čelić u 66. i 69. minutu. minutu.Žuti karton: Erbez, Ubiparip (Maglić), Pokrajac (Borac).

MAGLIĆ: Gajić, Ilić, Erbez (Kovačević), O. Stjepanović (Tadić), Jokić (Čelić), Preradović, Adamović (Matijević), Ubiparip, Krajnović (Spasi), N. Stjepanović, Žižić.

BORAC: Đurica (Dejan Šmitran), N. Arbutović, Živanović, O. Međedović, Trebovac, Darko Šmitran, M. Arbutović, Fabri, Stojanov, Pokrajac (Ninković), Miklušev.

Igrači Maglića su slavili ubedljivo, ali su, po igri, zaslužili još veću pobedu.

PIVNICE: Slavija – Kulpin 2:0, DESPOTOVO: Bačka – Bački Hajduk 2:1, MAKLI BAČ: Mladost – Orlovi 1:2, NOVA GAJDOBRA: Soko – Tvrđava 1:0, MAGLIĆ: Maglić – Borac (V) 4:0, SELENČA: Krivanj – Slavija (B) 6:1, BAČKA PALANKA: Bačka – Neštin 2:4.

1. Tvrđava 8 7 0 1 28:4 21

2. Maglić 8 6 1 1 27:4 19

3. Soko 8 6 1 1 22:4 19

4. Bačka (D) 8 6 0 2 32:11 18

5. Orlovi 8 5 0 3 11:13 15

6. Slavija (P) 8 3 2 3 13:8 11

7. Neštin 8 3 2 3 18:15 11

8. Kulpin 8 3 1 4 20:22 10