Opovački košarkaši pobedom zatvorili aktuelno prvenstvo

OPOVO – Pobedom nad Omladincom iz Novih Banovaca, opovački košarkaši su aktuelno prvenstvo Druge međuregionalne KSV lige zatvorili pobedom.

OPOVO 99 – OMLADINAC (Novi Banovci) 79:76 (18:27; 18:23; 20:17; 23:9); Prvi deo utakmice nije nagoveštavao pobedu domaćih košarkaša. Gosti iz Novih Banovaca su bili bolji rival i vodili na poluvremenu 36:50. Opovčani su u trećoj četvrtini blago umanjili tu prednost na 11 poena zaostatka, a onda u poslednjoj deonici utakmice, odličnom odbranom potpuno preokrenuli rezultat, dozvolivši protivniku da postigne samo devet poena.

Narednog vikenda se igra poslednje 22. kolo, međutim, kako su Opovčani sa Dinamom odigrali meč unapred, za njih je prvenstvo završeno. Od rezultat poslednjeg kola zavisiće i konačan plasman Opova 99.