Ognjena Jokić prvi put na NBA utakmici, tata Nikola dobio najvećeg navijača

Supruga srpskog centra Natalija došla na utakmicu protiv Šarlota

Supruga i ćerka Nikole Jokića bile su sinoć u dvorani u Denveru na utakmici koju su Nagetsi izgubili od Šarlota rezultatom 115:107.

Srećni otac odigrao je jednu odličnu partiju, jer je sa 29 poena i 23 skoka, uz pet asistencija bio najbolji na parketu u oba tima, ali posle svega to mu je bila slaba uteha zbog 16 poraza u sezoni.

 

– Naravno, ostaje žal zbog poraza, pogotovu što smo imali utakmicu u našim rukama. Takav je bio dan, ispromašivali smo se, ali nekako mislim da nije to tliko uticalo… U trećoj četvrtini smo vodili sa 22 razlike, da bismo posle toga svi pali kao ekipa kada su oni krenuli u svoju seriju. Eto, da što pre zaboravimo na ovaj poraz i da se posvetimo pripremi utakmice sa Klipersima koji su nam sledeći protivnik – rekao je Jokić za RTS.

Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.

Tagovi:

Pročitajte još: