OFK Vršac savladao Mladost GAT u Novom Sadu

VRŠAC – OFK Vršac, u 4. kolu Prve lige Srbije, u Novom Sadu su savladali ekipu Mladost GAT sa 1:2 (1:0).

Prošlogodišnji superligaš Mladost GAT nije odoleo dobroj igri vršačkog tima. Mladost je povela u 5. minutu utakmice. Vršac je nastavio da igra i stvara šanse. Nekoliko prilika u prvom poluvremenu nisu promenile rezultat. Na pauzu se otišlo rezultatom 1:0.

U drugom poluvremenu Vršac je nastavio sa svojom igrom. Ovog puta nisu izostali golovi. Prvo je pogodio Zoćević u 55. minutu, a zatim u 61. minutu Čejić postiže prelep pogodak za, ispostaviće se, konačan rezultat. Domaćin je imao nekoliko prilika, ali se i ovoga puta istakao golman Vrščana Andrijanić.

U 5. kolu Prve lige Srbije, 2. septembra, OFK Vršac na Gradskom stadionu pod Kulom dočekuje ozbiljnu ekipu Inđija Toyo Tires, koja već par sezona pretenduje na najviši rang takmičenja.