logo transparend vojvodina uzivo

,

OFK Vršac minimalcem do nova tri boda (VIDEO)

VRŠAC – Fudbaleri OFK Vršca, na domaćem terenu, u okviru 12. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije, savladali su RFK Novi Sad 1921, minimalnim rezultatom 1:0 (1:0).

Jedini gol postigao je Miladinoviću 42. minutu. Vrhunski je reagovao na pas Kilibarde i lobovao golmana gostiju. Kako je saopštio vršački klub, pobeda je ostala u senci teške povrede u zadnjim minutima meča.

Poželeli su brz oporavak svom igraču Urošu Kilibardi, a zatim preko društvenim mreža saopštili da je popularni Kili, jedan od mladih momaka na koje vršački klub računa, ipak dobro i da će se brzo vratiti na teren.

Ovom pobedom Vrščani su se digli do 7. mesta i imaju 16 bodova, svega četiri manje u odnosu na drugoplasirano Smederevo 1924. Prvo mesto je i dalje rezervisano za OFK Beograd, koji drugoplasiranoj ekipi beži čak 9 bodova.

OFK Vršac, u narednom 13. kolu, gostuje Grafičaru u Beogradu.