Odlična partija Sloge iz Margite, poraz Hajdučice i Graničara

PLANDIŠTE – U okviru 30. kola Područne fudbalske lige Pančevo ekipa Hajdučice gostovala je ekipi Dolina iz Padine. U poslednjem kolu šampionata odigrana je dobra utakmica na obe strane. Ekipi Dolina bila je neophodna pobeda po svaku cenu kako bi osigurali trku za drugo mesto koje vodi u baraž, dok je ekipa Hajdučice igrala za prestiž. Utakmica je završena rezultatom 3:2 za domaćina.
U okviru 26. kola Druge južnobanatske lige Istok fudbalski klub Graničar iz Miletićeva na domaćem terenu dočekao je ekipu Ratar iz Kruščice. Odlična utakmica, prepuna obrta i fudbalskog žara. Ekipa graničara odigrala je vrlo dobro prvo poluvreme, poveli sa 1:0, ali u nastavku utakmice nedostajala je duža klupa i malo fudbalske sreće. Utakmica je završena rezultatom 1:2, pogotkom u završnim minutima utakmice.
Fudbalski klub Sloga iz Margite odigrao je fantastičnu partiju na domaćem terenu protiv ekipe Borca iz Velikog Središta. Ekipa Sloge još jednom je pokazala zašto igra jedan od najboljih fudbala na domaćem terenu u ligi. Vrlo raspoloženi Nedimović svoju partiju krunisao je sa dva pogotka, uz golove Mihajlova i Ničevskog, za konačnih 4:1. Ovom pobedom stavljena je tačka na vrlo dobro odigranu sezonu.