logo transparend vojvodina uzivo

,

Odigrane tri pripremne utakmice za opovačke klubove

OPOVO – I ovog vikenda klubovi iz naše opštine su odigrali pripremne utakmice pred novu fudbalsku sezonu.

Sefkerinci su gostovali u Bavaništu gde su savladali domaći BSK rezultatom 1:3 (0:1). Uspešna generalna proba za Tempo. U prvom poluvremenu domaćin je imao dve lepe prilike, jednu je golman Tempa odbranio, a u drugoj je pogođena stativa. Ipak, u 45. minutu Sefkerinci dolaze u vođstvo pogotkom Veljka Tošića direktno iz kornera. Početkom drugog poluvremena Aleksa Vojinović povećava na 2:0, da bi Tošić u 80. minutu svojim drugim golom stavio tačku na ovu utakmicu. Narednog vikenda startuje prvenstvo Prve južnobanatske lige, a Sefkerinci gostuju u Grebencu.

Baranđani su takođe zabeležili pobedu nad Jedinstvom iz Kačareva rezultatom 2:0, dok je Borac odigrao nerešeno sa ekipom Budućnosti iz Banatskog Brestovca 1:1.