Odbojkašice Jedinstva pobedile u prvoj utakmici četvrtfinala play off-a Superlige

STARA PAZOVA – Odbojkašice Jedinstva ostvarile su večeras ubedljivu pobedu protiv ŽOK Srem iz Sremske Mitrovice u prvoj utakmici četvrtfinala play off-a BPŠ Superlige Srbije.

Prvi set je završen rezultatom 25:19 uz standardno dobru igru pazovačkih odbojkašica. Drugi set je takođe otišao u korist Jedinstva 25:11, kada domaći tim nije ni u jednom trenutku dozvoljavao da im se gošće rezultatski približe a kamoli vode igru. U trećem setu je prvih nekoliko poena bilo izjednačeno sa obe strane ali ubrzo Jedinstvo nastavlja u ritmu pobede i prepoznatljivom odličnom igrom stiže do 25:12 za konačnih 3:0.

Revanš meč, druga utakmica 1/4 finala Superlige Srbije odigraće se u subotu 1. aprila ovog puta u Sremskoj Mitrovici a meč počinje u 19h.