Nema Embapea, nema Nejmara, ali tu je Mesi

Niko mu ništa ne može, novi meč i novi gol za „vanzemaljca“

Fudbaleri Pari Sen Žermena grabe ka novoj tituli u još jednoj sezoni u kojoj nemaju ravnopravnog rivala da im pokvari planove. Nije danas u timu Kristofa Galtijera bilo ni Nejmara, ni Embapea, ali najmanja je to briga za „Svece“ kad je u ekipi jedan jedini i neponovoljivi Leo Mesi.

Osokoljen radostima koje mu je doneo Mundijal, odmoran, osvežen i spreman da postiže nove ciljeve u karijeri Argentinac je briljirao u subotu protiv Tuluza u pobedi od 2:1 koja je domaćem timu donela još čvršću poziciju u samom vrhu tabele Lige 1.

Mesi je bio čovek odluke u 58. minutu kada je i postigao gol za pobedu protiv odličnog Tuluza koji je čak i vodio od 20. minuta preko Van Den Bumena. Hakimi je doneo poravnanje, da bi Argetninac u svom stilu, hirurški preciznim udarcem sa 16-17 metara, matirao golmana gostiju.

Da je i dalje u vrhunskoj formi, pokazao je Mesi i u akciji tako tipičnoj za njega kada je, posle trka pored kompkletne odbrane rivala, pogodio stativu.