Mehaničar rastavio kineski automobil: Šokirao se kad je video šta je unutra (VIDEO)

Jedan auto-mehaničar je ostao zapanjen nakon što je rastavio kineski električni automobil i pogledao unutra. Iznenađujuće, ovaj španski majstor otkrio je da je MG ZS opremljen nekim od najvažnijih evropskih brendova u sektoru, uprkos tome što je u vlasništvu kineske firme.

Mehaničar je u autu navodno našao bateriju prestižnog nemačkog brenda Varta, dok su kaiševi bili severnoameričke firme Gates. Neke od kočnih komponenti automobila proizvela je nemačka marka Ate, dok je kontrolna jedinica automobila, kako se navodi, dizajnirana od strane Boscha.

MG ZS je jedan od vodećih kompaktnih SUV vozila širom Evrope i bio je lider na tržištu u Španiji, delom i zato što je jedan od najpristupačnijih na tržištu.

Govoreći u TikTok videu, mehaničar je objasnio: „Počnimo sa baterijom. Verovatno znate da su najveći proizvođači baterija Varta, Tudor i Yuasa. Ovaj automobil ima Varta bateriju, koja je nemačka. Dakle, MG koristi Varta bateriju“.

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: