Međuopštinska Sremska liga-istok: Mihaljevčanima derbi jeseni

Šumar – Srem (SM) 0:3 (0:1)

OGAR: Igralište Šumara, gledalaca 250, sudija Meničanin (Vrdnik).Strelci: Vučković u 11. i 56. i Krejić u 88. minutu.Žuti kartoni: Draganić, Petronijević, Draganović, Sali Nazif, Ragastovac (Šumar), Štampar, Pilipović, Vučković, Alijagić, Krejić, Bajlović (Srem).

ŠUMAR: Mladenović, Z. Miličević (G. Miličević), Draganić, Sali Nazif, Tomić, Mitrović, Obradović, Petronijević, Ivanović (Simić), Draganović, Ragastovac (Popović).

SREM: Štampar, Turčinović, Pilipović, Maričić, Paunković, Vučković, Alijagić, Nović, Bežanović (Puljić), Bajlović (Ranković), Krejić.

Gosti su zaigrali onako kako se od njih očekivalo.Odlično i efikasno. Domaćini su bili nemoćni u derbiju. Gosti u fer igri zaslužili i ubedljiviju pobedu.

Napredak (Ž) – Rudar 7:1 (3:1)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija Lepak (Inđija).Strelci: Ostojić u 3. i 63, Božić u 31, Topić u 40, Đurđević u 80, Savić u 85. i Gemeri u 90. za Napredak, Opačić u 44. minutu za Rudar.

NAPREDAK: Krnić, Đurđević, Kozlina, Mačak, M. Savić, S. Božić, Gemeri, Ostojić, Knežević (Šarac), Topić, Marković (Rek).

RUDAR: M. Gvoga, Mitić, Miloš Ninković, Lužajić, Marko Ninković (Bevc), Višnjoivski, Majkić, Rutić, Jovanović, Trivunčić, Opačić.

Iskusni domaćini došli su do lako pobede. Gosti bez snage, nisu mogli pružiti jači otpor. Počasni gol za goste Opačić je postigao za pamćenje, iz slobodnog udarca s 20 metara. Lopta je samo fijuknula u mrežu.

Hajduk (Š) – Polet 0:3 (0:1)

ŠIMANOVCI: Igralište Hajduka, gledalaca 100, sudija Graovac (Ruma).Strelci: Koraćević u 30. i 70. i R. Kesić u 47. minutu (iz penala). Žuti karton: Vračević (Hajduk).

HAJDUK: Ninić, Vojkić, Krstović, Belić, Predragović, Galijot, Vidović, Zakić (Mihić), Lalić (Čavić), Tomić (Ilić), Milovanović.

POLET: Bašić, Karaklajić, I. Savić, Popović, Kostić, Savković, Đorđević, Koraćević, D. Milić (Miljuš), R. Kesić, Lukić (R. Savić).

Slavili su gosti, ali nije baš bilo lako kako su očekivali. I kako govori rezultat. Domaćini su prokockali nekoliko odličnih šansi, a potom su, kako to često biva, bili kažnjeni.

Fruškogorac – Graničar (O) 3:1 (1:1)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 150, sudija Vejić (Buđanovci).Strelci: Mesarović u 15. i D. Filipović u 61. i 70. za Fruškogorac, a Rauković u 4. minutu za Graničar.Žuti kartoni: Krneta, Medić (Fruškogorac), Rauković, Čavić (Graničar).

FRUŠKOGORAC: M. Vučić, Dobrijević (LJutovac), Krneta, Trtica, Jovanov, Đorđević, Mrđa, Vidaković, Milešević (Vasiljević), Mesarović (Lang), Medić.

GRANIČAR: Čestić, Čavić, Vesić, Kordolup, Oljača, Matić, Rauković (Ignjatović), Knežević, Vesić, Jovanović, Krejić, Mandarić.

Tek kada je u igru ušao stari as Dragan Filipović, strelac i dva odlučujuća pogotka, domaći su krenuli kao preporođeni. I slavlje nije izostalo.

Graničar (G) – Krušedol 0:2 (0:2)

GRABOVCI: Igralište Graničara, gledalaca 150, sudija Daljević (Stara Pazova).Strelci: Jovanović u 23. i Kulja u 34. minutu.Žuti kartoni: Crnković, Mitrović (Graničar), Pagač (Krušedol).Crveni karton: Mitrović (Graničar).

GRANIČAR: Paunović 6, Crnković 7 (Stević), Đorđić 7, Bukorac 7 (Bučo), Milovanović 6, Mitrović 5, Taborović 6 (Kostić 7), Đurović 7 (Rankić), S. Jovanović 6, Đurđević 7 (Lazić 7), M. Samaryić 6.

KRUŠEDOL: Ivanišević 7 (Pagač 7), Mićin 7, Marčetić 8, Hornjak 7 (Krunić 7), Jelković 7, Z. Klaić 7, M. Curković 7, Karas 7, Jovanović 9 (Stančić 7), Marković 7, Kulja 8 (Belanović 7).

Krušedolci nastavljaju niz pobeda na gostujućim terenima. Jednostavno danas je gost bio bolji taman za dva postignuta gola. Jovanović je postigao neviđeno lep gol iz slobodnog udarca sa oko 40 metara. Kulja je ostao sam na drugoj stativi, i lako je bio matiran Paunović.

ČSK – Mladost (B) 1:1 (0:0)

ČORTANOVCI: Igralište ČSK-a, gledalaca 150, sudija Petrović (Šid).Strelci: Simić u 85. za ČSK, a Praljić u 75. minutu za Mladost.Žuti kartoni: V. Knežević, Arsić, P. Subotin (ČSK), Krivošić, Jovanović, Košutić (Mladost). Crveni karton: V. Jugović (Mladost).

ČSK: Vojnović, V. Knežević, Pejić, D. Subotin, Milosavljević, Vuković (Terzić), Arsić (P. Subotin), Stamenković, Šponja (Simić), Matoš, Milić.

MLADOST: Milošević, Jovanović, Dukić, Stjepanović, Praljić, Cvetinović, Krivošić, D. Krivošija, Isailovski, Košutić (Lilić), V. Jugović.

Golman gostiju Milošević spasao je goste težeg poraza. Samo je pet puta branio opasne situacije pred svojim golom i onda kada su svi videli loptu iza njegovih leđa. Stamenković je kod rezulata 0:1, pogodio prečku.

PSK Putinci – Jedinstvo (P) 0:2 (0:1)

PUTINCI: Igralište kraj Kudeljare, gledalaca 100, sudija Kandić (Inđija).Strelac: D. Šofauzer u 25. i 55. minutu.Žuti karton: Tomić (Jedinstvo).

PSK PUTINCI: Vukašinović, L. Galijaš, Grković, F. Knežević, Stojčević, Jovanović, Gagić, V. Galijaš, Rastovac, Trkulja, Ranitović, Ranđelović.

JEDINSTVO: V. Sabo, Tomić, G. Petrović, Škara, Žakula, R. Jošić, N. Šofauzer, D. Šofauzer, D. Petrović, Stevanović, Trumić.

Kao što se i očekivalo, favorizovanmi Platičevci lako su došli do tri boda. Postigli su dva gola, a mogli su bar još tri, četiri.

ŽARKOVAC: Napredak – Rudar 7:1, ŠIMANOVCI: Hajduk – Polet 0:3, OGAR: Šumar – Srem (SM) 0:3, ČORTANOVCI: ČSK – Mladost (B) 1:1, GRABOVCI: Graničar – Krušedol 0:2, KRČEDIN: Fruškogorac – Graničar (O) 3:1, PUTINCI: PSK Putinci – Jedinstvo (P) 0:2.

1. Srem (SM) 8 8 0 0 23:1 24

2. Šumar 8 7 0 1 31:6 21

3. Polet 8 6 1 1 25:7 19

4. Krušedol 8 6 0 2 23:7 18

5. Napredak (Ž) 8 5 0 3 20:10 15

6. ČSK 8 4 2 2 15:14 14

7. Mladost (B) 8 4 1 3 18:12 13

8. Graničar (O) 8 4 0 4 17:19 12