NOVI SAD – Manifestacija „Susret vatrogasaca i snaga sistema bezbednosti“ biće održana u nedelju 27. avgusta na Trgu slobode u Novom Sadu od 10 časova.
U akciji će učestvovati i pripadnici Agencije za bezbednost saobraćaja, koji će predstaviti dva simulatora: za simulaciju čeonog sudara i prevrtanja.
Na taj način oni će skrenuti pažnju prisutnima na značaj vezivanja pojasa u vozilima. Gledaoci će moći da probaju i takozvane „pijane naočare“ i na taj način se uvere u opasnost vožnje pod uticajem alkohola.
Pročitajte još:
Smotra oldtajmera u Novom Sadu i na Fruškoj gori
NOVI SAD – Tradicionalni 27. međunarodni susret oldtajmera u organizaciji Auto-moto kluba „Veteran“ na programu je danas i sutra u Novom Sadu i na Fruškoj gori. Ljubitelji starih četvorotočkaša oldtajmere će imati prilike da vide ispred hotela „Stari krovovi“ na Novosadskom putu 115. Pročitajte još: Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.
Opširnije
Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.