Mali Iđoš: Poraz “Njegoša” uz remi “Jadrana”

lopta-fudbal
MALI IĐOŠ – Utakmica 27. kola Područne fudbalske lige “Subotica” pokazala se kao očekivano teška za fudbalere “Njegoša” iz Lovćenca, koji su na domaćem terenu pretrpeli težak poraz od ekipe “Solunac N&Đ Jerković” iz Karađorđeva rezultatom 1:5 (0:3).

Gostujuća ekipa je već nakon prvog poluvremena jasno stavila do znanja da je došla po sva tri boda i nastavila svoj put ka tituli i odlasku u viši rang takmičenja. Domaći su samo ublažili poraz pogotkom Perazića u 87. minutu utakmice.

“Jadran” iz Feketića odigrao je na gostujućem terenu nerešeno, 1:1, sa ekipom “Budućnosti” iz Savinog sela. Iako je “Jadran” vodio, domaća ekipa uspela je da izjednači pogotkom u 89. minutu utakmice.

“Jadran”, koji je važio za favorita na utakmici sa “Budućnosti”, ovim kiksom i gubitkom dodatna dva boda, nije uspeo da preskoči “Njegoš” na tabeli. “Njegoš” je zadržao 8. poziciju (33 boda), dok se “Jadran” zadržao na 9. poziciji sa bodom manje.