Mali Iđoš: Pobeda “Njegoša” i poraz “Jadrana” na startu prvenstva

lopta-fudbal
MALI IĐOŠ – Završeno je prvo kolo sezone 2023/24 Područne fudbalske lige “Subotica” u kome je FK “Njegoš” iz Lovćenca zabeležio pobedu a FK “Jadran” iz Feketića poraz.

“Njegoš” je odlično startovao, te je na svom terenu pobedio ekupu “Tavankuta” rezultatom 3:1 (1:0). Igrala se tvrda utakmica sa obe strane da bi pred sam kraj prvog dela igre, u 41. minutu, “Njegoš” poveo pogotkom Pejovića. Drugo poluvreme otvorili su gosti pogotkom Miranovića u 64. minutu, da bi domaći stavili tačku na konačan rezultat golovima Miljenovića u 75. minutu i ponovo Pejovića u 83.

Sa druge strane, komšijski “Jadran” je lošom igrom na gostujućem terenu neuspešno započeo novu sezonu. “Srbobran” je bio ubedljiv, na poluvremenu su vodili sa 1:0, da bi do kraja meča prednost samo uvećali na konačnih 3:0.

Sezona je duga i biće sasvim dovoljno prilika za popravni.