Ludnica u Kelnu: Golovi pljuštali „kao kiša“

Ovom utakmicom, kompletiran je današnji program nemačkog šampionata, a ljubitelji fudbala gledali su pravi spektakl, u kojem je samo tokom prvog poluvremena viđeno čak šest golova.

Fudbaleri Kelna razbili su na domaćem terenu ekipu Verdera sa čak 7:1, u okviru 16. kola Bundeslige.

Goleada se nastavila u 31. minutu, kada je pogodio Škiri, a pet minuta kasnije, u strelce se upisao i Huseinbašić. Ni to nije bilo sve za prvih 45 minuta, pa je u 38. minutu, tačku na prvo poluvreme stavio Fulkrug, koji je smanjio na 5:1.

ako je pitanje pobednika bilo rešeno na pauzi, „Jarčevi“ su nastavili da „plešu“ po terenu i u drugom poluvremenu. Prvo je u 54. minutu pogodio ponovo Škiri, da bi konačan rezultat, u 77. minutu, postavio Fridl, autogolom.

Keln se ovim trijumfom približio upravo Verderu, koji je na devetom mestu sa 21 bodom, dok Keln ima 20 bodova na poziciji niže.