Lokomotiva osvojila 7 medalja na Internacionalnom džudo turniru Black Belt Zagreb open

Vršački Džudo klub Lokomotiva osvojio je 7 medalja na Internacionalnom džudo turniru Black Belt Zagreb open, na kojem je nastupilo 830 takmičara iz ukupno 10 zemalja Evrope. U ukupnom plasmanu Lokomotiva zauzela visoko 8. mesto sa samo 5 takmičara od ukupno preko 60 klubova.

Lokomotiva nastupila sa 5 takmičara, koji su za naš klub, naš grad i našu državu osvojili 4 zlata, 1 srebro i 2 bronze.

Zlatne medalje su osvojili: SUHECKI TOMISLAV (mlađi pioniri), TANACKOV JELENA (stariji pioniri), TANACKOV MARIJA (mlađe kadetkinje) i TANACKOV MARIJA (kadeti). Srebro je osvojila TANACKOV JELENA (mlađi kadeti), a bronze SUDAR LUKA (kadeti) i OŽEGOVIĆ VUK (juniori).

„Čestitam našoj divnoj deci na njihovoj volji, želji i zalaganju, jer su nas učinili ponosnim i izginuli u svakom meču u svakoj pobedi i ponekom porazu“, kaže trener Viktor Ožegović.