Iskusni košarkaš crno-belih govorio je za Basketnews
Partizan se nije snašao u finalu Kupa Radivoja Koraća, a Crvena zvezda je sigurnom partijom stigla do prvog trofeja u sezoni.
Zek Ledej, krilni košarkaš crno-belih, govorio je za Basketnews i otkrio šta je Željko Obradović rekao Partizanovim igračima posle finala.
– Rekao nam je da nam je ostalo još posla da uradimo. Rekao je da je i sa najboljim svojim timovima imao momente kada su se mučili da bi stigli do velikih uspeha. Tako da samo treba da budemo fokusirani i da nastavimo da radimo. Imamo mlad tim, a Zvezda je iskusan tim sa dosta starijih igrača. Tako da samo treba da nastavimo da radimo svakoga dana – rekao je Ledej.
Ledej je u karijeri sarađivao sa sjajnim trenerima kao što su Dejvid Blat, Šarunas Jasikevičijus, Etore Mesina i sada Željko Obradović.
– Sa Željkom sam napravio pun krug. Dosta me podseća na iskustvo sa Šarasom. Jasno je, Šaras je igrao za Obradovića. Tako da se Litvanac dosta ugledao na Obradovića – rekao je Ledej, pa dodao:
– Stvarno sam blagosloven. Trudim se da učim. Želim da budem sve bolji, da budem što bolji saigrač, osoba, da pomažem timu. Da dam sav svoj znoj i suze za tim – rekao je Ledej.
Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.