Lazarevčani slavili u Novom Pazaru sa igračem manje

Kolubara se ovim trijumfom izjednačila sa Radničkim 1923, koji se nalazi na osmom mestu sa 33 boda

Fudbaleri Kolubare savladali su na gostujućem terenu ekipu Novog Pazara sa 1:0, u okviru 27. kola Superlige Srbije.

Pazarci su dosta bolje otvorili meč, i bili bolji rival tokom prvih 45 minuta, što svedoči i podatak da gosti nisu ni jednom šutnuli ka golu tokom prvog poluvremena. Ipak, u nastavku je viđena znatno drugačija situacija.

Imala je Kolubara u nastavku još teži zadatak, s obzirom na to da je Kolubara od 64. minuta imala igrača manje, kada je Vasilije Bakić isključen. Rezultat se do kraja nije menjao, a Kolubara je tako upisala vrednu pobedu u borbi za plasman u plej-of.

Kolubara se ovim trijumfom izjednačila sa Radničkim 1923, koji se nalazi na osmom mestu sa 33 boda, dok je Novi Pazar ostao na šestoj poziciji sa 44 boda.